Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Благодійна акція «Подаруй дитині свято» від студентів філологічного факультету

Благодійна акція «Подаруй дитині свято» від студентів філологічного факультету

22.12.2015 09:41 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет благодыйність

До Дня Святого Миколая студенти філологічного факультету Запорізького національного університету провели благодійну акцію «Подаруй дитині свято – стань помічником святого Миколая» та завітали до дитячого будинку «Сонечко». 18 грудня, у навчальному корпусі № 2 ЗНУ студентами факультету було проведено фото-аукціон «Фото від Миклайчика». Всі бажаючі мали змогу сфотографуватись із казковими героями, віддавши за це кілька гривень. До акції приєднались викладачі, студенти і навіть ректор!

Спільними зусиллями, зібравши необхідну суму грошей для закупівлі подарунків та іграшок, 21 грудня викладачі та студенти привітали діточок будинку дитини «Сонечко» зі святом веселою розважальною програмою та солодощами. Маленькі глядачі із захопленням зустрічали виступи студентів-волонтерів, які перевтілилися у казкових героїв та звірів. Студенти третього курсу підготували казку «Аліса в країні чудес», що викликала зацікавлення та захоплення у малечі. Прекрасна Аліса показала їм дорогу у чарівний світ пригод та ігор. Волонтери факультету були щасливі віддати часточку своєї душі вихованцям будинку маляти, кожен ледве стримував сльози, дивлячись у маленькі світлі очі діточок, що із зацікавленням спостерігали за кожним рухом гостей. Хороводи навколо ялинки, веселі та цікаві конкурси об’єднали студентів та дітлахів. Діти із задоволенням взяли участь у святкових номерах.
Олександра Баркова поділилась своїми враженнями: «Після візитів у такі місця хочеться щось змінювати у своєму житті. Розумієш, що твої приводи для сліз та нервувань – дрібниці, порівняно з болем, що відчувають дітлахи, позбавлені батьківської турботи. Доки нам є куди повертатись, ми щасливі. Про такі речі потрібно говорити, таких поїздок повинно бути більше, у дітей повинні бути сім’ї».
Не менш хвилюючими були враження і Тетяни Зибенкової: «Напевно, нікого в житті усмішка маленького янголятка не може залишити байдужим. Саме сьогодні, на мою думку, я зробила дійсно справжній вчинок. Намагалася подарувати малюкам маленький шматочок щастя в їхньому тяжкому житті. Коли я підійшла до входу в дитбудинок, то відчула знайомий запах запіканки, яку давали і мені в садочку, побачила такі ж каруселі, казкові малюнки на стінах. Але є велика різниця у нашій долі: мене в садочок приводила та забирала мама кожного дня, а вони не відчувають материнської ласки. Відразу відчула сильний біль та провину. Не знаю чому було таке відчуття сорому за вчинки дорослих людей. В той момент мені справді захотілося віддати тепло. Всі діти різні, проте дуже схожі на маленьке чудо. Вони так радіють цукерці, в них так світяться очі. Ти розумієш, що потрібно дорожити батьками та радіти простим моментам життя. Бо обійми мами – це справжній скарб, який даний не кожному».
Студенти ЗНУ отримали щиру подяку від співробітників закладу. Головний лікар Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини Олена Лебедєва зазначила: «Кожна дитина перед Новим роком чекає свята та подарунків, а особливо чекають святого Миколая наші діти. І ми дуже вдячні, що студенти подарували святковий настрій нашим дітлахам».

Філологічний факультет