Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні психологи ЗНУ дискутували щодо гумору в терапії

Майбутні психологи ЗНУ дискутували щодо гумору в терапії

22.12.2015 12:49 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології навчання круглий стіл

18 грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу на тему: «Гумор в психології та психологія в гуморі». У заході взяли участь студенти 1-4 курсів спеціальності «Психологія».

Організаторами й модераторами заходу стали доцент Оксана Лукасевич і старший викладач кафедри практичної психології Вікторія Грандт.
Під час засідання молоді науковці у своїх доповідях висвітлили такі питання, як: підходи до вивчення гумору в психології, формування почуття гумору, гендерні відмінності в почутті гумору, психологія гумору в практичній діяльності психолога та гумор в терапії. Учасників зацікавила запропонована для обговорення тематика, усі вони взяли активну участь в обговоренні виступів. Завдяки диспутам та різноманіттю матеріалів, вдалося обговорити тему з різних сторін.
Наприкінці студенти подякували організаторам засідання за цікавий та пізнавальний захід і висловили побажання, аби такі засідання проходили регулярно.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини