Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали з Новим роком дітей переселенців із зони АТО

У ЗНУ привітали з Новим роком дітей переселенців із зони АТО

22.12.2015 12:53 Все Факультети Іноземної філології Новорічне свято для дітей ФІФ

21 грудня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету напередодні новорічних свят для дітей-переселенців зі Сходу була організована концертна святкова програма «Новорічна казка» за участю студентів факультету. Це свято було організоване в рамках соціального проекту "ЗавтраМИРinUA" (соціалізація та адаптація дітей-переселенців) за ініціативи студентки факультету іноземної філології Тетяни Фанагей та за підтримки активістів студентської ради факультету.

Основна мета цього благодійного новорічного вечора – подарувати дітям із сімей вимушено переселених осіб святковий настрій, організувати їх дозвілля та вручити новорічні подарунки від Діда Мороза.
Всього у святі взяли участь близько 150 дітей, які прийшли до ЗНУ разом із своїми батьками. Вони отримали море позитивних емоцій, казкових вражень, а також новорічні подарунки, безкоштовні квитки на дитячі кіносеанси до «Мультиплексу», на святкові вистави та квитки на дитячу залізницю.
Близько 10 студентів факультету іноземної філології ЗНУ взяли участь у «Новорічній казці». У ролі казкових персонажів – дівчинки Каті Покатушкіної (студентка Анастасія Дячкіна), Феї (студентка Марія Баклицька), казкового оленя Рудольфа (студент Микола Пелешко), Сніговика (студент Богдан Ліновецький), Автора (студентка Ліна Ващенко), Снігової принцеси (студентка Карина Козаченко), Ялиночки (студентка Даяна Нежура) та Зловісної Шкарпетки (студент Стас Прошкін) і чарівних цуценят - вони допомогли дітям поринути в новорічне диво та царство мрій, фантазій і здійснення бажань.
Яскраві новорічні костюми, акторська майстерність та велике бажання зробити дітям свято допомогли студентам творчо підійти до «Новорічної казки» про пригоди дівчинки Каті Покатушкіної і казкових персонажів. Саме тому підготовлена святкова міні-вистава викликала захоплення в дітей, які з зачаруванням спостерігали за тим, що відбувалося на сцені.
Герої цієї казки взяли участь і в святковій концертній програмі. Так, студенти Вероніка Шатова, Карина Козаченко, Богдан Ліновецький, Аліса Кривошеєва, Тетяна Котова, Станіслав Прошкін, Валерій Помінов співали новорічні пісні, розважали маленьких гостей та підготували яскраві танцювальні номери. Глядачі – як батьки, так і діти - із задоволенням приєднувались до співу й дякували артистам гучними оплесками.
Не менш позитивне враження справили жартівливі конкурси, інтерактивні ігри, у яких всіх охочих закликали брати участь Фіксики – запрошені актори аніматорської студії «Катушка». Вони організували для дітей розважальну програму з творчими завданнями, піснями і танцями та допомогли відшукати головних героїв цього свята. Кульмінацією святкової програми стала довгоочікувана поява Діда Мороза та Снігуроньки, в ролі яких виступили студенти Богдан Приймак та Олександра Головко.
Протягом театралізованого дійства малеча розважалась із Дідом Морозом, Снігуронькою, Фіксиками та іншими артистами, співаючи найпопулярніші новорічні пісні, танцюючи і беручи активну участь у конкурсах.

Олена Переверзєва

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини