Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники профорієнтаційного напряму підбили підсумки та визначили вектори діяльності на наступний рік

Учасники профорієнтаційного напряму підбили підсумки та визначили вектори діяльності на наступний рік

23.12.2015 13:38 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування нарада заступники деканів

Вчора відбулася остання у цьому році нарада заступників деканів факультетів з профорієнтаційної роботи з представниками ректорату та відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування - проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександром Гурою та начальником відділу Юлією Паскевською. На засіданні йшлося про підсумки цього року та плани на майбутній.

Остання у цьому році нарада носила не тільки робочий характер, а й стала приводом для привітань працівників університету з новорічними святами та відзначення їхньої плідної праці. Під час засідання проректор Олександр Гура передав слова вдячності від імені ректора університету та усього трудового колективу ЗНУ заступникам деканів, які увесь минулий рік працювали на благо рідного вишу. Він також відзначив той дух корпоративності, який присутній серед співробітників нашого ВНЗ і наголосив, що саме завдяки плідній співпраці усіх ланок, зокрема співробітників, які задіяні у профорієнтаційній роботі, та узгодженій співпраці з ректоратом і відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, наш виш розвивається, успішно виконує план з набору студентів і реалізовує перспективні програми освітнього розвитку. Олександр Іванович також вручив подяки за підписом ректора Миколи Фролова кожному заступнику декана, який задіяний у профорієнтаційній діяльності.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, у свою чергу, подякувала присутнім на зібранні за участь у діяльності їхнього підрозділу і подарувала заступникам деканів маленькі новорічні сувеніри. Вона також висловила сподівання, що наступний рік буде не менш плідним завдяки їхній спільній праці та зусиллям, що спрямовані на зростання іміджу рідного університету.
Під час засідання присутні також обговорили підсумки минулого року, проаналізували результати і визначили стратегічні напрями діяльності університетського колективу на наступний рік. Зокрема, йшлося про новітні тенденції в освітній галузі та вимоги, які пред’являє суспільство до системи вищої освіти, у зв’язку з чим до списку спеціальностей, які пропонує абітурієнтам наш виш, додалися нові. Відтак діяльність представників профорієнтаційного напрямку вимагає сьогодні нових підходів і методів роботи, розвитку командного духу, плідної взаємодії та підтримки з боку усіх учасників освітнього процесу.
Учасники наради також обговорили питання щодо плану роботи на наступний рік. Зокрема, вже визначений графік безкоштовних тренінгів, які традиційно проводить наш виш у рамках підготовки випускників шкіл до ЗНО. Одразу після новорічних свят розпочнеться активна робота з підготовки до ЗНО та вступної кампанії, тому основну увагу приділили питанням, що стосуються змін у правилах їхнього проведення у наступному році. У рамках цієї роботи, Юлія Анатоліївна звернула увагу заступників деканів, що вона особисто та інші працівники очолюваного нею відділу завжди готові зустрітися із представниками деканатів і надати їм необхідні консультації з будь-яких питань, що стосуються моментів вступу до ВНЗ у 2016 році.

Олена Хлистун

Схожі новини