Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Діти працівників ЗНУ подивилися новорічну інтермедію та виставу «Кришталеве серце»

Діти працівників ЗНУ подивилися новорічну інтермедію та виставу «Кришталеве серце»

23.12.2015 16:33 Ялинка для дітлахів свято факультет соціальної педагогіки та психології театральне мистецтво

Сьогодні, 23 грудня, первинна профспілкова організація спільно з адміністрацією вишу запросила дітлахів викладачів, співробітників, студентів та їхніх батьків, дідусів і бабусь на яскраву новорічну інтермедію та виставу «Кришталеве серце» від Навчального театру ЗНУ, які пройшли в навчальному корпусі №8 за участю студентів факультету соціальної педагогіки та психології («Театральне мистецтво»). Чимало дітей завітало на свято у яскравих карнавальних костюмах. І вже на початку заходу на них чекали подарунки – «Казкові ліхтарики» із солодощами від профкому.

За словами голови профспілкового комітету ЗНУ Бориса Павловського, цього року 474 дитини отримали солодкі подарунки. З них 150 особам вручили квитки на виставу «Білосніжка, гноми і принц» до Театру молоді, 114 – до Запорізького цирку та 200 – до кіноконцертного залу ім. О. Довженка. Крім того, кожному працівнику ЗНУ, який є членом профспілки, також підготували подарунковий набір «Гостинна хатинка».
І звичайно, адміністрація ЗНУ та первинна профспілкова організація запросила всіх дітлахів і їхніх батьків на новорічне свято та інтермедію. Традиційно в холі зустрічали всіх гостей студенти-актори. Цього року першокурсники спеціальності «Театральне мистецтво» (керівники курсу: Надія Стадніченко і Віктор Гончаров) ефектно перевтілилися у веселих клоунів, струнких гвардійців, грайливих мишок та інших цікавих героїв. Вони залюбки фотографувалися із гостями, а ще пригощали дітлахів цукерками.
Новорічну інтермедію підготували до свята студенти 2 курсу (керівники: Тетяна Петрик та Олександр Король). Для дітлахів танцювали тендітні Сніжинки, які допомогли героям свята оживити іграшки біля ялинки – кмітливого Сніговика, чарівну Мінні-Мауз, хороброго Солдатика та Добряка-Тигрятка. Разом із ними діти змогли потанцювати, старанно повторюючи танцювальні рухи.
Також до веселого гурту завітала непосидюча Мавпочка – символ Нового 2016 року, яка пройшла пів-Африки, щоб зустрітися з дітками і привітати їх із прийдешніми святами. Тож із нею та іншими героями дітлахи розгадували загадки, одна з яких стосувалася найголовнішого персонажа свята – звичайно ж, Діда Мороза. Саме він із Снігуронькою і завітав до дітей, щоб їх привітати, запалити вогні на Головній Ялинці, запросити до хороводу та погратися в цікаві й рухливі ігри. А по закінченню інтермедії – сфотографуватися з ними на згадку.
Згодом присутніх запросили на новорічну виставу «Кришталеве серце», яку підготував Навчальний театр ЗНУ спільно з адміністрацією ЗНУ та первинною профспілковою організацією. Спектакль готували студенти 3 курсу (керівники – Геннадій Фортус та Любов Фріган).
«Крижане серце» митці поставили за однойменною казкою Лева Устинова. Мешканці казкового Королівства змучилися під владою жорстокої Королеви, яка докладає всі зусилля для того, щоб саме в такому ж стилі виховувати сина – вже доволі владного й зухвалого Принца Злючека, який перетворив своїх підданих у живі іграшки. Наприклад, вже котрий раз він намагається стратити свою вчительку математики... І ось раптом зле серце відмовляється служити господареві.
Добре, що Лікар Королівства саме зараз із Майстром працює над створенням клапану, який не пропускає до серця злобу. І завдяки допомозі Вчительки з танців їм вдається це зробити! Принц із новим кришталевим серцем – це зовсім інша людина. Але, на жаль, воно вкрай крихке. З ним неможливо жити в світі, сповненому війн та зла. Проте Принцу дається ще один шанс – Доктор і Майстер вдосконалили свій винахід: серце стало і добрим, і міцним.
А значить у Принца з’явилася чудова нагода освідчитися чарівній Принцесі, щоб саме цим щасливим хепі-ендом завершитися новорічну казку для дітлахів.
Голова профспілкового комітету Борис Павловський від імені колективу Запорізького національного університету щиросердно подякував акторам та їхнім наставникам за чудову виставу та вручив артистам новорічний подарунок.

Марія Канцелярист

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини