Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальностей «Управління фінансово-економічною безпекою» та «Управління проектами»

У ЗНУ відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальностей «Управління фінансово-економічною безпекою» та «Управління проектами»

28.01.2016 14:54 Все Факультети Економічний Економічний факультет

28–29 грудня 2015 року та 22–23 січня 2016 року третій рік поспіль на економічному факультеті ЗНУ відбулись захисти кваліфікаційних робіт магістрів другого року навчання спеціальностей «Управління фінансово-економічною безпекою» та «Управління проектами».

Головою екзаменаційної комісії було призначено начальника Запорізького ТУ ПАТ «УкрСиббанк» Сергія Кравченка, заступником – д.е.н., професора декана економічного факультету Аллу Череп. Також членами комісії були к.е.н., доцент, завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександр Лепьохін, к.т.н., доцент Ольга Іващенко та к.е.н., викладач Світлана Клименко, технічний секретар комісії – Альона Пічікіна.
Екзаменатори відзначили, що всі доповідачі продемонстрували високий рівень підготовки та знань, але найяскравішими виявилися роботи Осіки Марії, Селезньової Надії, Титарчука Дмитра. Запропонована тематика кваліфікаційних робіт визначалась проблемами теорії та практики управління фінансово-економічною безпекою і управління проектами. Дослідження проводились студентами на основі фінансового аналізу, аналізу рівня фінансово-економічної безпеки підприємств та установ і доцільності інноваційно-інвестиційних проектів. Розглянули також проблеми проектного підходу до управління інвестиційно-інноваційною діяльністю на всіх ієрархічних рівнях економіки.
Важливими елементами магістерських робіт були пропозиції щодо забезпечення національної безпеки, фінансово-економічної безпеки підприємств та комерційних банків як України, так і Запорізької області. Внесені пропозиції знайшли свою реалізацію на підприємствах, у фінансових та нефінансових установах. Результати досліджень апробовано на Міжнародних та Всеукраїнських конференціях.
Вітаємо випускників економічного факультету із успішним захистом кваліфікаційних робіт магістрів!

Економічний факультет

Схожі новини