Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стартувала реєстрація на ЗНО-2016

Стартувала реєстрація на ЗНО-2016

01.02.2016 16:07 Вступ 2016 ЗНО реєстрація пробні тренінги

Сьогодні, 1 лютого, розпочалася реєстрація абітурієнтів для участі в ЗНО-2016. Вона триватиме до 4 березня. За потреби кожен його учасник зможе звернутися за допомогою із підготовки відповідного пакету документів до Консультаційного пункту з реєстрації на ЗНО, який традиційно працює у Запорізькому національному університеті з початку 2016 року у відділі доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Крім того, варто нагадати, що крім основної сесії ЗНО, триватиме серія пробних тренінгів. У Запорізькому національному університеті такі тестування розпочнуться з 6 березня і проводитимуться безкоштовно. На сьогодні на них зареєструвалися майже 2 тисячі осіб.

Серед зареєстрованих на пробні тренінги 550 осіб обрали українську мову та літературу, 373 – історію України, 281 – англійську мову та 273 математику. Подібне співвідношення по предметам залишається і по даним з реєстрації на платні (111 гривень) пробні тренінги від Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти: з 3288 осіб по Запорізькій області українську мову та літературу обрали 2850, математику – 799, історію України – 632 та англійську – 365.
До Консультаційного пункту з реєстрації на ЗНО, який працює у Запорізькому національному університеті, сьогодні вже завітав перший абітурієнт, який зареєструвався на ЗНО-2016. Ростислав Коломоєць закінчив школу ще минулого року. І тепер прагне спробувати свої сили і у вступній кампанії-2016.
За словами керівника відділу Юлії Паскевської, учасниками реєстрації на основну сесію ЗНО-2016 можуть бути випускники старшої школи та ті особи, які планують вступати до ВНЗ, але не є випускниками поточного року. Для кожної з цих груп є окремий порядок подачі документів.
Так, випускники-2016 мають підготувати реєстраційну картку, оформлену згідно з вимогами Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, копію паспорта (або свідоцтва про народження для тих, кому станом на 1 вересня 2015 року не виповнилося 16 років).
Ті, хто складає ЗНО, але не є випускниками цього року, готують: реєстраційну картку, копію документа про повну загальну середню освіту, копію паспорта. Крім того, якщо Ви є учнем (слухачем, студентом) професійно-технічного, вищого навчального закладу та здобуваєте повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, Вам потрібно підготувати такі документи: реєстраційну картку, довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття Вами в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти; копію паспорта.
До речі, на копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
Нагадаємо, що крім основної сесії ЗНО, в Запорізькому національному відбуватиметься пробне тестування. Керівник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська зазначила: «Пробні тренінги-ЗНО на базі нашого університету є дуже важливими та ефективними. Вступники мають можливість максимально наблизитися до умов, в яких проходитиме основна сесія ЗНО. Вони не лише перевірять рівень власних знань, а й підготуються психологічно».
Зареєструватися на них можна вже сьогодні на сайті ЗНУ за посиланням http://sites.znu.edu.ua/conf/index.php?action=participant/signup&conference_id=25
Охочі зареєструватися на пробні тренінги-ЗНО, які проходитимуть на базі нашого університету мають спершу зареєструватися на сайті ЗНУ, потім з’явитися у назначений день до університету, бажано за півгодини до початку тренінгу, і мати з собою паспорт або інший документ, що засвідчує особу абітурієнта, а також чорну гелеву ручку. У нашому виші пробні тренінги-тестування ЗНО будуть проходити за таким графіком:
6 березня – біологія (9:00) та хімія (13:00);
13 березня – українська мова та література (9:00) та іноземні мови: англійська, французька, німецька, іспанська, російська (13:00);
20 березня – історія України (9:00) та географія (13:00);
27 березня – математика (9:00) та фізика (13:00).
Консультаційний пункт із реєстрації на ЗНО працює з 9.00 до 17.00 (обідня перерва 12.00-13.00) у к.204 ІІ корпусу ЗНУ за адресою: вулиця Жуковського 66-Б. Телефон: (061) 228-41-03, (061) 289-12-96.
Варто зазначити, що на базі нашого університету також проходитимуть пробні ЗНО від Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти.
Крім того, фахівці пункту надаватимуть консультації усім охочим щодо особливостей перебігу ЗНО-2016 та допомагатимуть зареєструватися у базі даних Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти для проходження пробного ЗНО.
Випускники шкіл, випускники минулих років або студенти навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації можуть самостійно подати документи на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та Дніпропетровського в розділі «Зареєструватися на ЗНО». А можуть зробити це й разом з фахівцями консультативного пункту ЗНУ, які допомагають сформувати реєстраційну картку через інформаційні ресурси Центру оцінювання якості освіти, заповнити електронну версію її деяких пунктів, роздрукувати картку та заповнити деякі поля.
Кожен абітурієнт отримає від Центру оцінювання якості освіти запрошення (реєстраційну картку), за номером якої вони мають можливість пройти пробне ЗНО на базі нашого вишу.
До послуг абітурієнтів у ЗНУ працює ще один важливий і змістовний ресурс – це Віртуальний консультаційний центр: http://www.znu.edu.ua/ukr/pk/konsultacii-vstup-2016

Марія Канцелярист

Схожі новини