Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Посольства США в Україні відвідали ЗНУ

Представники Посольства США в Україні відвідали ЗНУ

02.02.2016 15:26 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики міжнародна співпраця іноземні гості

Сьогодні, 2 лютого, до Запорізького національного університету завітали заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Кетрін Хеллок, координатор Програм з англійської мови Джон Марк Кінг та помічник з питань культури Лілія Шило. Метою їхнього візиту було знайомство з вишем, зокрема з факультетом журналістики та його навчальними лабораторіями, а також налагодження зв’язків для подальшої співпраці.

Привітав гостей ЗНУ який розповів їм проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук,про міжнародну діяльність вишу та вивчення іноземних мов у ЗНУ. На зустрічі також були присутні: декан факультету журналістики Володимир Манакін, начальник відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами Вікторія Вертегел і директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Наталя Костенко, які обговорили з гостями можливі напрями співпраці. Йшлося про обмін досвідом між українськими та американськими освітянами, програми закордонних стажувань тощо.
Представники Посольства Сполучних Штатів також відвідали факультет журналістики, навчальну лабораторію телевізійної журналістики, навчальну лабораторію Інтернет-радіо «Університет» та новітніх медіа (студентський портал «Пороги»). Фахівці цих підрозділів розповіли про технічні можливості лабораторій та процес професійної підготовки студентів.
До речі, за програмою імені Фулбрайта в березні до Запорізького національного університету завітає професор Індіанського університету Шарон Річарді (м. Індіанаполіс, США), яка проведе низку тренінгів та круглих столів із професійної етики, методики проведення журналістських розслідувань та висвітлення збройних конфліктів для викладачів та студентів факультету журналістики.

Олександра Усенко

Схожі новини