Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентацію ЗНУ з питань ЗНО-2016 провели на «Запоріжсталі»

Презентацію ЗНУ з питань ЗНО-2016 провели на «Запоріжсталі»

04.02.2016 12:07 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Приймальна комісія ЗНО вступ-2016

Запорізький національний університет розпочав втілення масштабного проекту, який включатиме проведення презентацій «Особливості ЗНО-2016» для профспілкових і молодіжних організацій провідних підприємств Запоріжжя: «Мотор Січ», «Дніпроспецсталь», «Запоріжкокс», «Запоріжвогнетрив», «Запоріжтрансформатор», ДП "Прогрес" ім. академіка О.Г.Івченка, «НВК Іскра». Перший захід із низки запланованих відбувся вчора, 3 лютого, на ПАТ «Запоріжсталь». Спікерами презентації виступили начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, кандидат психологічних наук, доцент Юлія Паскевська та відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат наук державного управління, доцент Дамір Бікулов.

У своєму виступі Юлія Паскевська відзначила, що у 2016 році, згідно чинного законодавства України, відбулися суттєві зміни щодо умов прийому до вищих навчальних закладів України. Тож ця проблема загалом і вступна кампанія - 2016 зокрема набули соціального значення. Зважаючи на той факт, що вони мають широке коло зацікавлених сторін: молодь, підприємства, держава, випускники шкіл та їхні батьки, заклади освіти – Запорізький національний університет виступив провідною платформою підготовки, зокрема до зовнішнього незалежного оцінювання-2016 для абітурієнтів міста і регіону та став одним із основних пунктів тестування.
З метою забезпечення найбільш ефективного процесу вступу, на базі Запорізького національного університету розпочав роботу Консультаційний центр; тут організували виїзні інформаційні зустрічі щодо надання цільової допомоги з особливостей складання ЗНО та змін у правилах вступу та підготували проведення безкоштовних тренінгів із ЗНО, які розпочнуться з 6 березня 2016 року.
«Тож вступники матимуть можливість максимально наблизитися до умов, в яких проходитиме основна сесія ЗНО, що сприятиме не лише перевірці рівня власних знань, а й підготовці психологічно, організаційно, процедурно, - підкреслила Юлія Анатоліївна. - Технологія тренінгів забезпечує «знання в дії» («knowledge action»)».
У свою чергу, Дамір Бікулов зауважив, що ПАТ «Запоріжсталь» та Запорізький національний університет завжди були соціально відповідальними організаціями. Саме тому вони й вийшли з подібною інноваційною пропозицією про проведення презентації про особливості ЗНО-2016 й зміни у правилах вступу-2016 для профспілкових та молодіжних організацій, забезпечуючи у такий спосіб свідомий вибір у батьків–співробітників та молоді, яка працює на комбінаті. У підсумку Дамір Тагірович відзначив, що подібні заходи є вкрай важливими орієнтирами у відповідальні моменти життя: «Ми робимо важливі кроки успішної країни!» - резюмував спікер.