Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулися змагання з міні-футболу серед викладачів і співробітників ЗНУ

Відбулися змагання з міні-футболу серед викладачів і співробітників ЗНУ

05.02.2016 14:49 Все Факультети Математичний Фізичного виховання СОК змагання з міні-футболу

Участь у матчі з міні-футболу взяли три команди – збірна команда факультетів університету, збірна адміністрації та ветерани команди «Надія – ЗНУ», загалом 25 осіб. Традиційними організаторами спортивного дійства стали представники Спортивно-оздоровчого комплексу та Первинної профспілки Запорізького національного університету.

Суддею змагання виступив ветеран команди «Надія – ЗНУ», інструктор з основного напряму діяльності Спортивно-оздоровчого комплексу Олександр Гусев.
Під час змагання відбулося 3 гри. Під час першого протистояння – між збірною командою факультетів та командою ветеранів «Надії – ЗНУ» – перемогу здобула друга команда із рахунком 2:4. За результатами гри між ветеранами команди «Надія – ЗНУ» та гравцями команди адміністрації, вийшла нічия 8:8. А в результаті третього двобою – між гравцями команд адміністрації та факультетів – перемогла з рахунком 4:6 остання.
Цікавим фактом цьогорічних змагань стала участь жінки – доцента кафедри математичного аналізу Ірини Ткаченко у збірній команді факультетів. У підсумку 1 місце посіла команда «Надія – ЗНУ», 2 місце – збірна факультетів, а 3 місце – команда адміністрації нашого вишу.
В урочистій обстановці привітали переможців директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас та його заступник Олександр Петренко. Вони подякували учасникам за активність і любов до спорту та нагородили переможців медалями, грамотами та пам’ятними подарунками.

Схожі новини