Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей в Економіко-правничому коледжі ЗНУ зібрав понад 100 старшокласників міста й області

День відкритих дверей в Економіко-правничому коледжі ЗНУ зібрав понад 100 старшокласників міста й області

08.02.2016 13:32 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК День відкритих дверей

7 лютого представники Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету гостинно зустріли в стінах своєї альма-матер майбутніх абітурієнтів. Викладачі коледжу підготували для старшокласників професійну комп’ютерну діагностику, аби визначити, до яких напрямів діяльності вони мають здібності, а також низку майстер-класів.

Після проходження профорієнтаційного тесту старшокласники мали можливість ознайомитися з особливостями майбутньої професії та отримати відповіді на актуальні запитання. Тим, хто ще не визначився зі спеціальністю, фахівці коледжу надали низку цінних порад, як з урахуванням складу характеру та здібностей обрати майбутню професію. Поки їх діти складали тести, батьки мали змогу скуштувати заздалегідь приготовані смаколики, а також гарячі напої. Підготували для учасників цьогорічного Дня відкритих дверей і традиційні заходи: усі охочі мали можливість відвідати майстер-класи з різних спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями різних професій.
Так, наприклад, зі спеціальністю «Правознавство» можна було познайомитися під час «Турніру юних правознавців», зі спеціальностями «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік» та «Організація виробництва» - під час «Економічного брейн-рингу».
Майстер-класи «Іноземні мови за профспрямуванням» та «Інформатика та математика» ознайомили їх учасників із спеціальностями «Туристичне обслуговування», «Фізичне виховання» та «Розробка програмного забезпечення». Також відбулися і презентації спеціальностей «Видавнича справа та редагування», «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка».
По завершенню традиційних заходів усі гості Дня відкритих дверей зібралися в актовій залі 2 навчального корпусу, де представники адміністрації та викладачі презентували Економіко-правничий коледж та його освітню діяльність.
Вони привітали учасників заходу та розповіли про специфіку навчання в Економіко-правничому коледжі, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу тощо. Варто зазначити, що ЕПК – молодий підрозділ ЗНУ, який розпочав свою історію у 2008 році. За цей час він стрімко розвивався і сьогодні готує молодших спеціалістів за 10 спеціальностями. А більшість випускників коледжу продовжують своє навчання на різних факультетах ЗНУ.
Також мова йшла про інші питання, що цікавили і майбутніх абітурієнтів, і їхніх батьків: про переваги навчання на підготовчих курсах, умови вступної кампанії цього року та вступні випробування, можливості проходження практики та працевлаштування для випускників ЕПК та ЗНУ. Відповідальний секретар приймальної комісії ЕПК Альона Ходаковська зосередила увагу присутніх на основних змінах, які відбулися цьогоріч в умовах прийому до коледжу та на спеціальність «Видавнича справа та редагування». Тепер абітурієнти при вступі на цю спеціальність складатимуть замість іспиту з Історії України творчий конкурс.
Усі гості ЗНУ отримали в подарунок блокноти, буклети коледжу та інші інформаційні матеріали, а також дізналися про умови вступу та навчання в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини