Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету ввішли до складу журі обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та екології

Викладачі біологічного факультету ввішли до складу журі обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та екології

09.02.2016 13:41 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційна діяльність

Нещодавно відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та екології серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Запорізької області на базі КЗ "Запорізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №4" ЗОР. До складу журі традиційно увійшли викладачі Запорізького національного університету.

Цього разу участь у роботі з учнями, вчителями та оцінюванні результатів олімпіади з хімії взяли представники кафедри хімії біологічного факультету: декан факультету, професор Людмила Омельянчик, професор Олександр Бражко, доценти Тамара Панасенко, Ольга Луганська, Михайло Завгородній та Вікторія Перетятько, а з екології – професор Олександр Рильський, доценти Олександр Корж, Валерій Горбань, Костянтин Домбровський і Наталя Капелюш.
Участь у олімпіаді взяли 170 учнів старших класів шкіл та приблизно 40 вчителів Запоріжжя та області.
Перед присутніми вчителями та їхніми талановитими учнями виступила професор кафедри хімії, декан біологічного факультету ЗНУ Людмила Омельянчик. Вона привітала учасників олімпіади і побажала їм творчого розвитку. У рамках профорієнтаційної діяльності Людмила Олександрівна розповіла про можливості навчання у Запорізькому національному університеті, зокрема, зосередила увагу на напрямах підготовки фахівців на базі біологічного факультету. Ознайомила вона всіх присутніх з правилами вступу до нашого університету, особливостями та змінами, передбаченими вимогами вступної кампанії 2016 року.
Людмила Олександрівна докладно зупинилася на окремих моментах, які цікавили майбутніх абітурієнтів, зазначивши, що достатнім прохідним балом при вступі до ЗНУ цього року є 100 балів, під час вступу будуть враховуватися лише сертифікати ЗНО-2016. Чималий інтерес у присутніх викликала також розповідь про можливості працевлаштування випускників ЗНУ та біологічного факультету, які проходять практики, а потім залишаються працювати в лабораторіях провідних підприємств нашої області.
Окремо декан зупинилася на тестуваннях з різних напрямів підготовки на біологічному факультеті, а також запросила учнів разом із вчителями та їхніми батьками завітати до університету 6 березня на пробне ЗНО з біології та хімії.
Під час написання завдань олімпіади в класах з дітьми поряд з колегами працювали представники біологічного факультету. А для вчителів хімії Людмила Омельянчик провела семінар, присвячений питанням викладання хімії у школі з використанням новітніх методик, роботі з прекурсорами тощо, а також розповіла про можливості використання матеріалів (лекцій, лабораторних занять, методичної літератури), розміщених на сайті ЗНУ, у роботі з обдарованими учнями.
Під час проведення олімпіади з екології учні писали контрольну роботу з фахового предмету, а потім представляли свої наукові проекти.
Важливим моментом участі представників біологічного факультету ЗНУ в подібного роду заходах та результатом проведення профорієнтаційної і консультативної діяльності є можливість залучити талановиту молодь до навчання на біологічному та інших факультетах нашого ВНЗ.

Біологічний факультет

Схожі новини