Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів і співробітників ЗНУ

09.02.2016 13:58 Все Факультети Математичний Менеджменту Філологічний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Настільний теніс спорт СОК

9 лютого у Запорізькому національному університеті відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів та співробітників. Організатори заходу – представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ і профспілкового комітету ЗНУ. У змаганні з настільного тенісу в особистому заліку змагалися 11 співробітників ЗНУ: 4 чоловіки та 7 жінок, серед яких були представники факультету менеджменту, а також математичного, економічного та філологічного факультетів, Наукової бібліотеки ЗНУ і Економіко-правничого коледжу. Суддею змагань виступив керівник секції настільного тенісу ЗНУ Микола Щиковський.

За результатами змагань переможцями серед жінок стали:
1 місце – викладач кафедри спортивних ігор факультету фізичного виховання Лія Гальченко;
2 місце – заступник головного бухгалтера Оксана Арістова;
3 місце – викладач кафедри фізичного виховання Катерина Лукоянова.

Серед чоловіків:
1 місце – завідувач кафедри мисливствознавства та іхтіології біологічного факультету Валерій Домніч;
2 місце – доцент кафедри української мови філологічного факультету Ігор Ліпкевич;
3 місце – завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою та проектами Олександр Лєпьохін.
Директор СОК ЗНУ Михайло Протас, заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко, голова профспілкового комітету ЗНУ Борис Павловський і суддя змагань Микола Щиковський привітали переможців змагань, подякувавши всім за виявлений інтерес до традиційних спортивних заходів нашого університету. За проявлену спортивну майстерність та жагу до перемоги вони отримали грамоти, медалі і пам’ятні подарунки.

Олена Переверзєва