Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ розпочали педагогічну практику

Студенти ФІФ розпочали педагогічну практику

09.02.2016 14:23 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології

Невід’ємною складовою професійної підготовки майбутніх вчителів іноземної мови є педагогічна практика викладання першої та другої іноземних мов. Так, учора, 8 лютого понад 90 студентів 4 курсу спеціальності «Мова і література (англійська, німецька, французька, іспанська)» розпочали свою педагогічну діяльність з першої іноземної мови у школах м. Запоріжжя, серед яких гімназії № 11, 31, 50, 25, класичний ліцей, загальноосвітній навчальний комплекс ім. Л. Українки № 2, спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови № 7, колегіум «Елінт», загальноосвітня школа № 24.

Через карантин у школах міста студенти не мали змогу познайомитись із класами, у яких проходитимуть практику. У перший день були вирішені організаційні питання: ознайомлення зі школою, її традиціями, регламентом роботи; бесіда з адміністрацією та вчителями. Також відбулися наради груп студентів із методистами кафедри викладання другої іноземної мови. Консультативну та контролюючу функцію педагогічної практики виконують доценти Катерина Ружин, Вячеслав Александров, Лариса Пінчук, Ольга Каніболоцька, Наталя Бондаренко, Станіслав Іваненко, Ганна Ваніна та ст. викладач Тетяна Чаплінська.
До кінця тижня студенти-практиканти вивчають навчально-методичне забезпечення викладання іноземної мови у певному класі, відвідують уроки вчителів, знайомляться із класами, заповнюють необхідну документацію, узгоджують характер та зміст роботи з педагогіки та психології. А з другого тижня розпочинається період активного виконання усіх видів діяльності, передбачених змістом і основними напрямками педпрактики.
Бажаємо практикантам успіхів на педагогічній ниві!

Ганна Ваніна,
факультет іноземної філології