Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки роботи у сфері цивільного захисту за 2015 рік та окреслили завдання на 2016 рік

У ЗНУ підбили підсумки роботи у сфері цивільного захисту за 2015 рік та окреслили завдання на 2016 рік

10.02.2016 13:28

10 лютого в Запорізькому національному університеті відбулися навчально-методичні збори керівного складу органів управління, сил цивільного захисту та керівників навчальних груп із питань організації навчання у сфері ЦЗ у 2016 році та підготовки до дій за призначенням у надзвичайних ситуаціях. На зборах були присутні представники ректорату, факультетів, керівники структурних підрозділів.

З доповіддю про підсумки підготовки цивільного захисту університету у 2015 році та основні напрями діяльності і завдання у сфері ЦЗ на 2016 рік виступив перший проректор ЗНУ, керівник зборів Олександр Бондар. Він зазначив, що всі заплановані в минулому році завдання виконані, але деякі їх аспекти потребують вдосконалення. Зокрема, це стосується питань матеріально-технічного забезпечення навчання з питань цивільного захисту, а також ретельнішої теоретичної підготовки до занять. Олександр Григорович наголосив, що план роботи університету з цивільного захисту на 2016 рік затверджений наказом ректора №525 від 8 грудня 2015 року, тож усі підрозділи мають планувати свою роботу відповідно до цього документа.
Провідний фахівець з питань ЦЗ Трифон Гапончук розповів про рекомендації вищих органів управління у сфері ЦЗ щодо організаційних моментів на 2016 рік, а також нагадав про основні нормативно-правові акти, які регламентують організацію цивільного захисту населення. Зупинився Трифон Кирилович і на особливостях підготовки до захисту працівників і студентів у надзвичайних ситуаціях, пов’язаних із терористичними актами і збройними конфліктами.
Варто зазначити, що методичні матеріали, які можуть знадобитися під час навчань із цивільного захисту, можна переглянути на сторінці Штабу ЦЗ ЗНУ http://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/1253