Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті впроваджують післясесійні зустрічі студактиву та керівництва факультету

На юридичному факультеті впроваджують післясесійні зустрічі студактиву та керівництва факультету

10.02.2016 13:19 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет зустріч

Сьогодні відбулася перша зустріч адміністрації юридичного факультету зі студентами 1 курсу. Такі зустрічі проходитимуть до кінця тижня і завершаться діалогом між студентством 4 курсу та керівництвом факультету. Під час заходів обговорюватимуть найважливіші аспекти навчання, дозвілля, побуту, соціального та громадського життя студентів, а також усі охочі зможуть поставити актуальні питання.

Участь у сьогоднішньому заході взяли студенти 1 курсу, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, заступники декана та куратори шести груп. Тетяна Олександрівна окреслила головні завдання зустрічі: консультування студентства з будь-яких питань, які їх хвилюють, та надання допомоги, планування навчального плану на наступний навчальний рік з урахуваннями побажань студентів, налагодження комунікації між студентами та викладачами.
Під час зустрічі зі студентами обговорили результати сесії, академічні заборгованості та методи їх ліквідації, детально охарактеризували процедуру вибору дисциплін, торкнулися питань, що стосувалися гуртожитків (умови та привила проживання), здоров’я (профілактика та лікування поширених захворювань), побуту та дозвілля студентів тощо.
Після зустрічі студенти мали змогу в комп’ютерному класі самостійно обрати вибіркові навчальні дисципліни (відповідно до ЗУ «Про вищу освіту). Викладачі докладно розповіли про переваги тих чи інших дисциплін, необхідність їх застосування у подальшій професійній діяльності та надали консультації студентам про ті дисципліни, які їх зацікавили.
Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць зазначила, що під час зустрічі зі студентами 4 курсу особливу увагу викладачі зосередять не лише на вже зазначених питаннях, а й на популяризації освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст і магістр, таким чином провівши серед студентів не лише роз’яснювальну роботу, а й профорієнтаційну. Викладачі планують розповісти студентам про преваги отримання дипломів на юридичному факультеті ЗНУ та можливості майбутнього працевлаштування з освітою саме нашого вишу. Також студентам нададуть інформацію та консультації з питань складання державних підсумкових іспитів та випробувань для вступу на ОКР «спеціаліст» і «магістр».
Наступного тижня на факультеті відбудеться Вчена рада, під час якої підіб’ють підсумки зустрічей та проаналізують прохання та пропозиції студентства.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини