Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юрфаку Олег Пелипенко відвідав З’їзд асоціацій юридичних клінік України

Студент юрфаку Олег Пелипенко відвідав З’їзд асоціацій юридичних клінік України

12.02.2016 14:40 Юридичний факультет юридична клініка З’їзд асоціацій юридичних клінік України

Захід відбувся 8-9 лютого у стінах Києво-Могилянської академії (м. Київ). Участь у ньому взяли представники вищих навчальних закладів України, на базі яких працюють юридичні клініки. Представляти наш університет випала нагода студентові другого курсу юридичного факультету Олегові Пелипенку.

На базі нашого університету на юридичному факультеті активно працює Громадська приймальня ЗНУ «Юридична клініка» (директор – Олександр Ганзенко), яка була організована зусиллями викладачів факультету на чолі з деканом, доктором юридичних наук, професором, Заслуженим юристом України Тетяною Коломоєць. Створено організацію задля безоплатного консультування населення з різних юридичних питань. Студенти факультету також мають змогу попрацювати у клініці та попрактикуватися у наданні юридичних послуг.
Під час З’їзду асоціацій неодноразово лунали схвальні згадки про наш університет, про юридичний факультет та його юридичну клініку, що свідчить про високий рівень підготовки фахівців у нашому виші та про позитивний його імідж у всій країні.
На початку заходу усіх гостей зустрів та привітав декан юридичного факультету Києво-Могилянської академії Денис Азаров. Програмою з’їзду було передбачено виголошення звіту правління Асоціацій юридичних клінік України за 2015 рік, прийняття нових членів до Асоціації та вибори нового голови і правління цієї структури. Представили свої доповіді та поділилися власним досвідом кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри господарського права і процессу Навчально-наукового Юридичного інституту Наталія Корчак («Концепція діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції, перспективи співпраці») та український правознавець-кримінолог, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, професор кафедри кримінального права та кримінології юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, директор з наукового розвитку і член правління Центру політико-правових реформ Микола Хавринюк («Новели антикорупційного законодавства. Перезавантаження системи антикорупційних органів України»).
Також обговорили під час зустрічі питання застосування адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, антикорупційні ініціативи Консультативної місії Європейського Союзу, можливості співпраці, розглянули основні завдання та результати проекту взаємодії юридичного клінічного руху з питань антикорупції.
По закінченню заходу для всіх його учасників провели ознайомлювальну екскурсію Києво-Могилянською академією та познайомили з архітектурою навчального закладу.

Ксенія Сухаренко