Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ виконали ролі Ромео та Джульєтти у виставі Нового театру

Студенти ЗНУ виконали ролі Ромео та Джульєтти у виставі Нового театру

12.02.2016 15:21 Все Факультети Журналістики Соціальної педагогіки та психології СПП факультет журналістики профспілка знижки театр

Студенти Запорізького національного університету Анна Кораблева та Євген Славінський зіграли головні ролі в спектаклі «Ромео і Джульєтта» від Нового театру Запоріжжя. Вони вже мали нагоду долучитися до спільних проектів із цією театральною трупою, але саме над провідними образами працювали вперше. До речі, члени первинної профспілкової організації змогли придбати квитки на виставу «Ромео і Джульєтта», яка відбудеться завтра, у переддень Свята закоханих, 13 лютого о 18.00 в концертному залі імені М.Глінки, зі знижкою у 50%.

Студент факультету соціальної педагогіки та психології Євген Славінський (спеціальність «Театральне мистецтво) вже зарекомендував себе у нашому виші та в театральному просторі Запоріжжя, як харизматичний актор. Він – переможець численних конкурсів, фестивалів та інших творчих проектів. А ось Анна Кораблева – студентка факультету журналістики Запорізького національного. Але дівчина вирішила спробувати проявити свої здібності і як акторка. Що з цього вийшло – можна дізнатися завтра з вистави Нового театру.
Загалом спектакль розрахований на 2 з половиною години з антрактом. Його постановники – подружжя Лебедєвих – Владислав і Світлана. В їхньому варіанті у п’єси оптимістичний фінал. Крім того, режисери ввели ще один новий персонаж – королеву Маб. Це наче певна потойбічна сила, володарка фей, яка шепоче героям певні думки, провокує на ті чи ті дії. Власне, у Шекспіра вона просто звучить за кадром.
Також у спектаклі на глядача чекають цікаві декорації, гарні костюми, стилізовані під Середньовіччя. Наймасовішою стане сцена балу, яка включатиме 15 акторів. Всього ж до вистави залучені 20 сценічних персонажів.
Варто відзначити, що первинна профспілкова організація в лютому 2016 року продовжить свій проект співпраці із запорізькими театрами. Тож її члени зможуть придбати квитки за знижкою на такі вистави Театру юного глядача: «Ужин дураков» (20 лютого, 20 гривень) та «Дайте занавес!.. Срочно!» (28 лютого, 25 гривень). До речі, більшість акторів, задіяних у цих спектаклях – саме випускники ЗНУ. Йдеться, скажімо, про заслуженого артиста України Стаса Шкляренко, Алісу Башкову, Анну Симонову, Марію Нестулій, Олену Денисенко, Юрія Драненка та інших.

Марія Канцелярист