Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті відбувся перший у цьому році випуск

На історичному факультеті відбувся перший у цьому році випуск

12.02.2016 15:20 Все Факультети Історичний історичний факультет свято випускний

12 лютого на історичному факультеті Запорізького національного університету відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів освітнього ступеня «магістр» випускникам спеціальності «Країнознавство». Привітати вчорашніх студентів із успішним завершенням навчання в університеті й початком дорослого життя зібралися їхні викладачі, батьки та друзі.

На початку заходу його ведучий – другокурсник історичного факультету Артем Левадний – поздоровив винуватців свята із знаковою подією в їхньому житті. Також Артем зазначив, що випускники магістратури «сьогодні перегорнули сторінку студентського життя. Перед ними – новий чистий аркуш життя, де вони можуть власноруч написати свою долю. Тож від імені всього факультету хочу побажати їм усім вдало скористатися знаннями та вміннями, які вони отримали протягом п’яти з половиною років навчання на рідному факультеті, та стати щасливими й успішними».
Після урочистого виконання Гімну України на сцену для привітального слова запросили декана історичного факультету, професора Володимира Мільчева. Володимир Іванович зазначив, що в такі урочисті миті завжди згадує про те, як двадцять років тому сам в цій же актовій залі навчального корпусу № 5 отримував диплом про вищу освіту й дивується, наскільки давно й водночас недавно це було. «Ми всі, викладачі факультету, пам’ятаємо сьогоднішніх випускників першокурсниками, вчорашніми школярами, які тільки-но вперше переступили поріг навчального корпусу. Усі ці роки ми не лише навчали вас, ділилися своїми знаннями, думками й досвідом, але й спостерігали, як ви дорослішаєте, стаєте справжніми фахівцями своєї справи. Сьогодні із приємністю можу сказати, що факультет заслужено пишається такими випускниками. Бажаю Вам використати набуті знання задля розбудови й процвітання України», – наголосив він.
До сердечних слів привітання приєдналися завідувач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, куратор групи магістрів-випускників, доцент Ольга Маклюк та доцент цієї кафедри Михайло Єльніков. Вони відзначили, що сьогодні на факультеті водночас радісне та сумне свято, адже викладачам нелегко розлучатися зі студентами. Вони закликали випускників не забувати про рідну альма-матер, приходити сюди, аби ділитися здобутками зі своїми викладачами.
Декан Володимир Мільчев вручив дипломи випускникам спеціальності «Країнознавство» Юлії Ганюковій, Олексію Кривенцову, Анастасії Кухаренко та Євгенії Попович. Окремо Володимир Іванович відзначив магістрів Артема Подріза, Богдана Рибака й Віолетту Чиж, котрі отримали дипломи навчального ступеня «магістр» із відзнакою.
Від імені батьків до присутніх на заході звернулася Світлана Чиж. Вона подякувала керівництву та викладачам факультету, котрі не лише щедро ділилися зі студентами знаннями, але й вкладали в них душу. Також Світлана Іванівна звернулася до студентів, відзначивши, що сьогодні вони із честю завершили важливий життєвий етап й побажавши їм щастя на життєвому шляху, успіху в побудові кар’єри та в особистих стосунках.
Святковій, водночас урочистій та радісній атмосфері заходу сприяли натхненний виступ скрипачки, студентки 2 курсу спеціальності «Країнознавство» Сусанни Алієвої та демонстрації гумористичної відеопрезентації, в якій відобразили найяскравіші моменти навчання та дозвілля за всі п’ять із половиною років перебування у виші сьогоднішніх випускників.

Таміла Тарасенко

Схожі новини