Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели конференцію з практики для майбутніх фахівців із соцроботи

В ЕПК провели конференцію з практики для майбутніх фахівців із соцроботи

12.02.2016 15:13 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж практика звітна конференція

11 лютого студенти 3 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальності «Соціальна робота» прозвітували про проходження технологічної практики з соціальної роботи у закладах соціального обслуговування.

На зустрічі були присутні завідувач з практики Лариса Недавня, керівник виробничої практики, викладач вищої категорії, викладач-методист Олена Маловічко та завідувач педагогічного відділення ЕПК Ірма Федючок, а також самі майбутні фахівці із соціальної роботи.
Програмою практики, яка тривала чотири тижня, передбачалося ознайомлення студентів зі структурою та основними напрямками роботи закладів соціального обслуговування та реалізацією проектів із надання соціальних послуг різним категоріям клієнтів. Практиканти ознайомилися із діяльністю організації, яка спеціалізується на допомозі дітям зі складними сімейними обставинами, проблемами з поведінкою та з навчанням. Також вони працювали з людьми з особливими потребами, надавали допомогу працівникам закладів із запобіганню негативного суспільного явища «діти вулиці», центрів дитячої творчості та дозвілля. Вони були задіяні до діяльності організацій із надання допомоги особам похилого віку та познайомилися з діяльністю організації, яка надає притулок біженцям.
Цього року студенти спеціальності «Соціальна робота» проходили технологічну практику на базі таких установах і підприємств, як: Балабинська селищна рада (смт. Балабине, Запорізький район), Веселівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (смт. Веселе, Веселівський район), Громадське об’єднання «Союз соціальних технологів України» (м. Запоріжжя), Департамент соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації (м. Запоріжжя), Запорізький обласний центр зайнятості, Запорізький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Василівської районної ради Запорізької області (м. Василівка, Василівський район). А також – ПАТ «Електрометалургійний завод ‘’Дніпроспецсталь’’ ім. А.М. Кузьміна» (м. Запоріжжя), Покровська селищна рада Покровського району (Дніпропетровська область), Служба у справах дітей Запорізької міської ради, Управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області, Управління Пенсійного фонду України в Михайлівському районі (смт. Михайлівка, Михайлівський район), Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ордженікідзевському району, Управління соціального захисту населення Запорізької райдержадміністрації, Управління соціального захисту населення Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області (смт. Куйбишево, Запорізький район), Шевченківський районний центр зайнятості (м. Запоріжжя), Якимівський районний центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді (смт. Якимівка, Якимівський район).
Варто відзначити, що за результатами проходження практики кільком студентам запропонували місце роботи після закінчення коледжу. Цей факт свідчить про те, що студенти спеціальності «Соціальна робота» мають гарні практичні навички, знання та блискучі перспективи майбутнього професійного зростання.
Наприкінці звітної конференції Лариса Георгіївна подякувала всім студентам за гарну підготовку, плідну роботу та підтримання іміджу Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету як провідного освітнього закладу регіону.

Економіко-правничий коледж

Схожі новини