Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День Святого Валентина відсвяткували в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов

День Святого Валентина відсвяткували в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов

16.02.2016 11:20

Так, напередодні Дня Святого Валентина і маленькі, і дорослі слухачі долучилися до святкування дня любові і дружби. З 10 по 12 лютого в центрі "Англійська для малюків" вчителі Центру Рашель Фаріа та Маргарита Гаврилюк підготували для дітей тематичні слова, які діти вивчали впродовж заняття. Також вони особисто прикрашали і розмальовували валентинки, які потім дарували рідним. Діти виконували цікаві завдання на закріплення лексики, а головне - навчилися поздоровляти один одного з цим святом англійською мовою. Наприкінці святкування діти отримали заохочувальні подарунки.

Викладачі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Данііл Кислий, Рашель Фаріа, Ірина Уварова організували тематичні заняття та святкування для слухачів курсів англійської мови А2 та В1. Викладачі підготували тематичну вікторину та слухачі разом з викладачами виконували різноманітні завдання, що створило атмосферу ігрового навчання з залученням культурологічного виховання.
Викладачі також розповіли про виникнення та розвиток цього свята та цікаві традиції і символи з його святкування у країнах світу, де серед цікавих тематичних дискусій знайшлось і місце яскравим святковим малюнкам. Наприкінці святкування, слухачі висловили подяку викладачам центру інтенсивного вивчення іноземних мов за цікаві та веселі конкурси та завдання, приурочені до Дня Святого Валентина.

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов