Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ вітали випускників магістратури з «Соціології»

На ФСУ вітали випускників магістратури з «Соціології»

16.02.2016 16:32 Все Факультети Соціології та управління ФСУ випуск-2016 соціологія

Сьогодні, 16 лютого, у Запорізькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам магістратури спеціальності «Соціологія». Одинадцять фахівців проводжали у доросле професійне життя наставники, викладачі та студенти факультету соціології та управління. Серед них п’ятеро отримали дипломи з відзнакою. А саме – Микола Мариняк, Олександра Синичич, Ольга Сікорська, Олена Шостак та Ірина Стадніченко. Крім того, на заході йшлося і про досягнення у навчанні їхніх колег – Лоліти Гурьєвої, Марії Жесткової, Оксани Зайцевої, Наталії Магди і Ксенії Науменко. А ще під час свята Подякою факультету за наполегливість та успіхи відзначили ще одного талановитого соціолога – випускника з особливими потребами Петра Семенякіна.

На початку заходу привітав випускників та їхніх батьків декан факультету соціології та управління доктор філософських наук, професор Максим Лепський, який висловив глибоке переконання в тому, що винуватці свята отримали престижний й затребуваний на ринку праці фах. «Адже соціологія – професія майбутнього, - підкреслив Максим Анатолійович. – Тож у своїй практичній діяльності ви зможете зцілювати соціальний стан душі кожного громадянина. А це важливо ще й через те, що зараз наша країна переживає складну ситуацію – наша війна йде ще й по фронтах душі».
Про важливість соціологічного фаху йшлося і у віншуваннях завідувача кафедри соціології та управління, доктора філософських наук, професора Володимира Скворця: «Головне призначення соціолога – знати все про суспільство, досліджувати його процеси, явища, тенденції, суперечності. Бажаю Вам якнайефективніше вивчати українське суспільство і вносити посильний внесок у його розвиток. Тож у добру путь, шановні випускники!»
Живу і дружню нотку, жарти про сучасну політичну систему вніс у виступи спікерів ще один гість урочистостей, а саме – заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, кандидат філософських наук, доцент Едуард Гугнін. Він відзначив, що статус випускника Запорізького національного університету та його факультету соціології та управління – це вже знак найвищої якості для фахівця. У цьому Едуард Анатолійович переконався і на власному досвіді. Скажімо, зараз у його підпорядкуванні в облдержадміністрації більша частина підлеглих – випускники ЗНУ. Серед рекомендацій і побажань Едуарда Гугніна звучало й таке: «Важливо не тільки приймати грамотні рішення, але й брати на себе відповідальність за них», - резюмував у своєму виступі заступник голови ЗОДА.
Почесну місію виголошення Клятви Випускника ЗНУ виконали Ірина Стадніченко та Микола Мариняк, які зі своїми колегами дали слово постійно збагачувати свої знання та вміння, плекати добрі традиції рідного вишу та високо нести звання Соціолога по життю.
Також звернулася до своїх старших колег і голова студентської ради Софія Марченко, яка запевнила, що кожен член родини ФСУ назавжди залишить свій слід в історії рідного факультет і вишу.
Варто відзначити, що більшість випускників магістратури вчилися на ФСУ з 1 курсу. Проте, були й такі студенти, які долучилися до навчання і на інших етапах. Наприклад, Наталія Магма до магістратури навчалася у Харкові, а Марія Жесткова спершу закінчила Економіко-правничий коледж ЗНУ, а потім продовжила навчання на ФСУ.
Під час урочистостей винуватці свята отримали від свого декана чимало Почесних грамот і Подяк за відмінне навчання, організацію роботи груп, активну участь у роботі культ-масового сектору студентської ради, створення гарного іміджу факультету, наукове зростання, блискучий захист магістерських робіт, організацію та проведення соціологічних досліджень тощо.
Ведучими свята виступили студенти ФСУ – Едуард Бойко («Соціологія», 2 курс) та Надія Квітка (Політологія», 3 курс). Активну участь у підготовці урочистостей взяли, зокрема, заступники декана: з навчальної роботиТетяна Бірюкова, з виховної Ганна Бойко, з міжнародної діяльностіІгор Кудінов. Саме до них та до їхніх колег – до своїх викладачів і наставників звернулися наприкінці урочистостей зі словами щирої подяки випускники спеціальності «Соціологія», які підкреслили, що ФСУ є дійсно другою сім’єю для його студентів.
Право виконати Гімн факультету надали «джаз-діві» випуску Ользі Сікорській. Крім того, свої музичні вітання випускникам підготувала й першокурсниця спеціальності «Соціальна робота» Дар’я Ободовська.
Заключним акордом свята стала пам’ятна фотосесія біля навчального корпусу ЗНУ із підкиданням магістерських капелюхів та традиційне «кульки в небо» (вимпел дружби і мрій) із загадуванням найзаповітніших бажань.

Марія Канцелярист

Ще більше новин читайте на офіційній сторінці ЗНУ на Facebook

Схожі новини