Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Освітні послуги ЗНУ представили на «Запоріжтрансформаторі» та «Дніпроспецсталі»

Освітні послуги ЗНУ представили на «Запоріжтрансформаторі» та «Дніпроспецсталі»

19.02.2016 14:14 Вступ-2016 інновації ЗНО пробні тестування

Запорізький національний університет продовжив успішне втілення просвітницького проекту, який складається із проведення презентацій «Особливості ЗНО-2016» для профспілкових і молодіжних організацій провідних підприємств Запоріжжя. Чергові заходи із низки запланованих відбулися 17 лютого на заводах «Дніпроспецсталь» і «Запоріжтрансформатор». Спікерами презентації виступили начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, кандидат психологічних наук, доцент Юлія Паскевська та відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат наук державного управління, доцент Дамір Бікулов.

Поліпшити рівень свого професійного життя за допомогою освіти – головна пропозиція освітнього проекту представників Запорізького національного університету. «Зважаючи на той факт, що умови вступу щороку мають свої особливості, інформаційна кампанія із роз’яснення цих інновацій стала затребуваною й популярною серед працівників заводів», - зауважили начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська та відповідальний секретар Приймальної комісії Дамір Бікулов, розповідаючи про профорієнтаційні поїздки.
Під час візиту на «Запоріжтрансформатор» на зустріч із представниками нашого вишу зібралися працівники багатьох структурних підрозділів, які самі планують покращити свій освітній рівень, або батьки, діти котрих хочуть вступити до вишу. Подякували гостям за корисні ініціативи начальник відділу з розвитку та підготовки кадрів Олександр Семенюк та фахівець цього ж відділу Олена Назаренко. Під час консультацій присутніх цікавили умови вступу після навчання в училищі, перевірка факту реєстрації на участь у тестуванні в своєму віртуальному кабінеті, кількість предметів, які можливо вибрати для ЗНО-2016, та те, як взяти участь у безкоштовних пробних тестуваннях у ЗНУ. Учасники зустрічі отримали відповіді на всі запитання. Зокрема,їм повідомили, що на сайті ЗНУ (www.znu.edu.ua) міститься багато корисної інформації щодо вступу-2016.
Згодом представники ЗНУ відвідали й «Дніпроспецсталь», де також на них чекало чимало учасників проекту, а саме з профспілки підприємства, її молодіжних організацій. За словами інженера з підготовки кадрів Інни Кузьменко, її колег найбільше цікавили нюанси, пов’язані із перехресним вступом, пільгові категорії вступної кампанії, поняття пріоритетності вишу та інші важливі питання.
Варто відзначити, що формування платформи таких соціальних комунікацій цього ж дня продовжилося й для інших мешканців Запоріжжя та області. Зокрема, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська та відповідальний секретар Приймальної комісії Дамір Бікулов взяли участь у 40-хвилинному прямому ефірі програми «Разговор» із роз’ясненнями особливостей ЗНО (ТК «ТВ-5»), із яким можна ознайомитися за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=f68Az-GkBG4
А телеканал «Запоріжжя» підготував інформаційний сюжет про спільне партнерство вишу із заводчанами:
https://www.youtube.com/watch?v=stsypRdlx68&index=1&list=WL
Наступні зустрічі пройдуть найближчим часом на «Мотор Січі», «Запоріжкоксі», «Запоріжвогнетриві», ДП «Прогрес» ім. академіка О.Г.Івченка.

Марія Канцелярист

Схожі новини