Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Особливості ЗНО-2016 вивчали школярі Кушугума й Балабиного

Особливості ЗНО-2016 вивчали школярі Кушугума й Балабиного

19.02.2016 14:46 Вступ-2016 ЗНО профорієнтаційна робота

Інформаційно-консультаційні зустрічі, присвячені особливостям зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, пройшли вчора, 18 лютого, на базі двох навчально-виховних комплексів, а саме «Інтелект» (смт Кушугум) та «Престиж» (смт Балабине). Їх організатором виступив Запорізький національний університет.

На початку заходів про основні відмінності цьогорічного проведення зовнішнього незалежного оцінювання присутнім розповіла начальник відділудоуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, кандидат психологічних наук, доцент Юлія Паскевська.
Вона вказала школярам на важливість таких інновацій, як новий перелік спеціальностей, зарахування ЗНО за підсумками ДПА з певних предметів тощо. Особливу увагу доповідач звернула на той факт, що 4 березня спливає термін реєстрації на участь у тестуваннях. Важливі новації вступної кампанії представив присутнім відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Дамір Бікулов. Він порадив абітурієнтам, перш за все, звертати увагу на оформлення заяви, термін подачі документів, укладення контракту, яке здійснюються персонально. «Будьте уважними, дослухайтеся до порад батьків, стежте за своїм місцем у рейтингу, але обирайте самі, керуючись своїми схильностями, уподобаннями й планами на майбутнє. І в результаті Ви станете студентами того вищого навчального закладу, який забезпечить Вам правильний шлях у житті й побудову омріяної кар’єри!» –підсумував Дамір Тагірович.
Школярі, присутні на зустрічі, змогли отримати приклади минулорічних тестових зошитів із ЗНО, спеціальні випуски Обласної академічної газети «Запорізький університет», присвячені інноваціям вступу-2016, та інші важливі матеріали.
За увагу до учнів, актуальні консультації представникам ЗНУ висловили подяки їхні директори вказаних навчальних закладів: Жанна Винниченко та Тетяна Апостолова (смт Балабине та смт Кушугум, відповідно).
А під час колегіальних домовленостей досягли рішення продовжити таку співпрацю на рівні укладання угод про бази практик та інші форми партнерства.

Марія Канцелярист

Схожі новини