Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ побували в Бердянську та Приморську з презентаціями, присвяченими вступній кампанії-2016

22.02.2016 16:04 Вступ-2016 ЗНО філологічний факультет болгарська недільна школа

Інформаційно-консультативна зустріч, присвячена особливостям зовнішнього незалежного тестування пройшла 19 лютого в Бердянську та Приморську. Традиційно, організаторами заходу виступив Запорізький національний університет. Представники ЗНУ відвідали бердянську ЗОШ №16 та Приморський україно-болгарський ліцей. Крім того, делегація ЗНУ взяла участь у мітингу із вшанування пам’яті національного героя Болгарії Василя Левського. Його провело болгарське товариство Бердянська за участю учнів болгарської недільної школи «Василя Левського».

Детальну інформацію про найважливіші інновації ЗНО та можливість пройти пробні тестування безкоштовно у ЗНУ представила під час інформаційно-консультативних зустрічей із школярами начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська. Особливості вступної кампанії та, зокрема Правил прийому до ЗНУ у своєму виступі презентував відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов.
Крім того, долучилися до заходу й представники філологічного факультету ЗНУ. Так, заступник декана Олеся Слижук розказала учням про навчання студентів, їхні успіхи, перспективи працевлаштування тощо. А викладач болгарської мови у ЗНУ Людмила Мінкова зупинила свою увагу на спеціальності «Переклад (українська, російська, болгарська)». До того ж під час візиту до Приморського україно-болгарського візиту вона звернулася до його вихованців саме болгарською, щоб розповісти про партнерство ЗНУ з цієї братньою країною, їхні спільні освітні проекти, стажування студентів нашого вишу в Болгарії тощо.
Продовжився візит до Приморську ще одним важливим заходом. Делегація ЗНУ взяла участь у мітингу із вшанування пам’яті Василя Левського, національного героя Болгарії. Викладач болгарської мови у ЗНУ Людмила Мінкова розповіла під час заходу і про недільну болгарську мовну школу, котра діє на базі нашого вишу.
Подяку за такий важливий просвітницький візит висловила представникам ЗНУ методист міського відділу освіти Марина Каширина, а також вчитель болгарської мови та літератури ліцею Наталія Матвієнко та викладач із Болгарії, котра працює в ліцеї наразі, Росина Ніконова. Усі охочі змогли отримати чимало інформаційно-довідкової продукції та приклади тестових зошитів минулорічного ЗНО. Варто відзначити, що тестування, яке провели між абітурієнтами, показало, що обирають абітурієнти дизайн, програмну інженерію, філологію, журналістику.
Наступні інформаційно-консультаційні зустрічі пройдуть 25 лютого в Пологах, 26 – в Оріхові та 27 – у Запорізькому національному університеті.

Марія Канцелярист