Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ організував Всеукраїнський вебінар «Особливості та інновації вступу-2016»

ЗНУ організував Всеукраїнський вебінар «Особливості та інновації вступу-2016»

23.02.2016 16:18 Вступ-2016 ЗНО вступ на старші курси пробні тренінги

Вчора, 22 лютого Запорізький національний університет спільно з Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області провели Всеукраїнський вебінар за темою: «Особливості та інновації вступної кампанії до ВНЗ 2016». Його спікерами були: начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Паскевська та відповідальний секретар відбіркової комісії для вступу на старші курси ЗНУ Вікторія Буличова. Учасники вебінару (а їх було близько 70 осіб) мали можливість отримати відповіді щодо актуальних питань з набору студентів до ВНЗ на всі ступені (молодший бакалавр, бакалавр, магістр, доктор філософії) та освітньо-кваліфікаційні рівні (молодший спеціаліст, спеціаліст), який здійснюватиметься в 2016 році за новим єдиним Переліком галузей та спеціальностей.

Географія учасників вебінару була досить широкою: Київ, Кировоград (Олександрія, ПТУ №17), Черкаси (Васильківський професійний ліцей), Маріуполь, Мелітополь, Чернігів та багато інших міст. Чималу активність у вебінарі проявили представники таких навчальних закладів, як Знамянський професійний ліцей, Токмацький механічний технікум, Артемівський професійний аграрний ліцей, Гайворонський професійний аграрний ліцей та інші.
Спікери від ЗНУ звернули увагу на такі важливі моменти, як послідовність дій абітурієнта, проходження ЗНО, його предмети, вступ до коледжу, подачу заяв, їхню кількість, пріоритетність, рейтинги, держзамовлення, вступ на контрактну форму, поза конкурсом, а також важливі терміни, джерела інформації тощо
Доповідачі також змогли відповісти на питання, які виникли під час проведення вебінару. Зокрема, чи обов’язково для випускників ліцею сертифікати ЗНО для вступу в коледж, яким є прохідний бал з української мови та літератури, як проходить відшкодування плати за навчання, отримувати освіту дистанційно тощо. Також фахівці нашого вишу наголосили на проведенні у ЗНУ безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО. Після насиченого півторагодинного спілкування представники Запорізького національного університету – начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Паскевська та відповідальний секретар відбіркової комісії для вступу на старші курси ЗНУ Вікторія Буличова – щиро подякували за таку продуктивну співпрацю директорові Науково-методичним центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Олександру Паржницькому, методисту центру Наталії Лєвіній та іншим активним учасникам проекту.
Варто зауважити, що під час спілкування було досягнуто чимало домовленостей про партнерські стосунки з кількома запорізьким навчальними закладами. Відтак, тематичні презентації щодо «Особливостей ЗНО-2016» 16 березня пройдуть у Будівельному коледжі, а 20 березня – в Гідроенергетичному коледжі.

Марія Канцелярист

Схожі новини