Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті відсвяткували Міжнародний день рідної мови

На філологічному факультеті відсвяткували Міжнародний день рідної мови

23.02.2016 16:23 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет Міжнародний день рідної мови

Сьогодні на філологічному факультеті Запорізького національного університету з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови представники кафедри українознавства організували інтелектуальну гру на знання мови, традицій та звичаїв нашого народу під назвою «Події. Час! Дії». Демонстрували свій рівень ерудиції та обізнаності у питаннях культурної спадщини студенти першого курсу філологічного факультету.

До складу журі інтелектуального змагання увійшли представники кафедри українознавства: завідувач кафедри, к. філол. наук, доцент Ольга Стадніченко, к. іст. наук, доцент Володимир Бондаренко та к. філол. наук, старший викладач Юлія Ласкава. Володимир Бондаренко виступив також і ведучим заходу. Долучилися до святкування і представники кафедри української мови – завідувач кафедри, доктор філологічних наук, професор Петро Білоусенко та кандидат філологічних наук, доцент Лариса Бойко.
Інтелектуальна гра проходила у 3 тури, питання кожного з яких стосувалися знань мови та літератури, культури та звичаїв нашого народу. Участь у змаганні взяли студенти першого курсу, які розбилися на чотири команди під назвами «Хмара у спідниці», «Мовознавці», «Кит» і «Резонанс».
За результатами гри бали розподілилися таким чином, що довелося визначати переможців за допомогою додаткових запитань, після чого призові місця посіли: 1 місце – команда «Мовознавці», 2 місце – команда «Хмара у спідницях», 3 місце – «Резонанс», і 4 місце – команда «Кит».
Переможці та учасники отримали призи та заохочувальні подарунки, а організатори висловили вдячність усім присутнім за небайдужість та активну участь у святкуванні Міжнародного дня рідної мови.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини