Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ розпочав співпрацю із виданням «Все про бухгалтерський облік»

Юридичний факультет ЗНУ розпочав співпрацю із виданням «Все про бухгалтерський облік»

24.02.2016 12:03 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет співпраця

Вчора юридичний факультет ЗНУ відвідали менеджери зі зв’язків із громадськістю газети «Все про бухгалтерський облік» Інна Гринішина та Ольга Гафіна. Вони зустрілися зі студентами та викладачами, аби обговорити питання взаємодії та співпраці.

У числі організаторів та учасників зустрічі також були декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць, заступник декана з міжнародної діяльності, доцент Михайло Віхляєв та заступник декана з наукової роботи Павло Лютіков.
Виступаючи перед студентами, Інна Гринішина розповіла коротко про фахове видання «Все про бухгалтерський облік», яке виходить з 1994 року двома мовами (українська, російська), та мету свого приїзду до ЗНУ. Так, представники газети регулярно відвідують вищі навчальні заклади та налагоджують зв’язки із факультетами та кафедрами економічного та юридичного профілю. Незважаючи на розташування головного офісу редакції газети у м. Києві, невпинно розширюється географія його зв’язків та співробітництва, у різних регіонах працюють представники цієї газети. Адже видання фахове, призначене для працівників економічного напряму. Разом із тим, в економічно-бухгалтерській галузі не можливо оминути юридичні питання. Отже видання виступає таким собі координатором, який розвиває різні напрямки взаємовигідного співробітництва. Зокрема, співпрацює із кафедрою обліку та аудиту ЗНУ, а наприкінці минулого року відбувся круглий стіл на юридичному факультеті за участі представників цієї газети.
Політика розвитку видання передбачає реалізацію багатьох цікавих спільних проектів, серед яких є спеціально призначені для студентської молоді. Так, цього дня гості запропонували студентам-юристам безкоштовну передплату на газету «Все про бухгалтерський облік», яка буде тримати їх не тільки у вирі подій сучасного економічного життя країни, а також і щодо змін законодавства та нововведень у цій галузі. Гостя наголосила, що відтепер їхня газета надає безкоштовну підписку для ЗНУ та юридичного факультету й усі охочі матимуть можливість переглядати її випуски у Науковій бібліотеці, або можуть підписатися й отримувати газету власноруч. Окрім того, Інна Гринішина запросила молодь взяти участь у конкурсах, які представлені на сайті газети і подарувала усім присутнім комплекти із друкованими примірниками видання та інформаційні листівки.
Головним моментом зустрічі стала пропозиція взяти участь у новому проекті видання «Розвиваємо український бізнес разом», у рамках якого молоді, що має бажання реалізувати нову ідею і створити власну справу, надається безкоштовна допомога при реєстрації підприємства, забезпечуються методичні матеріали, інформаційна підтримка, консультації фахівців тощо. Окрім того, існують й інші моменти взаємодії із фахівцями юридичної галузі, скажімо, написання статей для видання, консультативна робота тощо.
Декан Тетяна Коломоєць прокоментувала перспективи взаємодії їхнього факультету із виданням: «Приємно, що ми отримали таку потрібну для правників-освітян і студентів підписку. Наступним позитивним моментом є той, що завдяки налагодженню співпраці у особі представників видання ми маємо координаторів, які співпрацюють із різними навчальними закладами. Відтак, співробітники та студенти нашого факультету можуть брати участь у різного роду заходах і проектах, які здійснюються у рамках такого співробітництва. Окрім того, молодь може отримати різного роду консультації та допомогу від фахівців-практиків та освітян не тільки нашого університету в рамках міжвишівської взаємодії».

Олена Хлистун

Схожі новини