Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодий журналіст газети «KyivPost» поділився професійним досвідом зі студентами ЗНУ

Молодий журналіст газети «KyivPost» поділився професійним досвідом зі студентами ЗНУ

25.02.2016 09:55 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

24 лютого на факультеті журналістики в межах вивчення дисципліни «Міжнародна журналістика» відбулася творча зустріч студентів четвертого курсу з молодим журналістом англомовної газети «Kyiv Post» Денисом Красніковим.

Багато студентів факультету журналістики вже під час навчання починають свою професійну кар’єру в редакціях регіональних або загальнонаціональних ЗМІ. От і студент-третьокурсник Денис Красніков після проходження ознайомлювальної практики та стажування у першій англомовній українській газеті «KyivPost» тепер є її постійним штатним автором, ведучим рубрики «Technologу».
Денис розповів майбутнім колегам про історію, структуру, творчий колектив та роботу журналістів у виданні, особливості створення матеріалів для газети, яка з 1995 року є головним вікном України до англомовного світу. Особливе зацікавлення та запитання в аудиторії викликали теми, пов’язані з можливостями працевлаштування у столичних мас-медіа, особливостями електронної версії видання, мовними труднощами при написанні матеріалів, джерелами інформації тощо.
Насамкінець молодий журналіст побажав майбутнім випускникам-бакалаврам під час працевлаштування бути сміливими та надавати перевагу потужним медіа-брендам, оскільки саме вони дають можливість пройти серйозну професійну школу та «відкривають» двері до багатьох джерел інформації.

Кафедра соціальних комунікацій

Схожі новини