Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбулися літературні читання

На факультеті журналістики відбулися літературні читання

25.02.2016 09:58 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

24 лютого студентська рада та НТСАДМВ факультету журналістики у рамках проведення літературного тижня провели поетичні читання. Цього разу дебютували журфаківці 1 курсу. Вони декламували не лише власні вірші, але й твори відомих поетів.

Ведучим заходу виступив Єгор Виговський, який зачитав власні неймовірно чуттєві вірші. До речі, хлопець вже випустив власну збірку поезій, яка встигла отримати багато схвальних відгуків. Також вражали слухачів своїми творами Дар’я Орловська, Яна Тимчук, Седа Власова та Денис Кузнєцов. На літературнику лунали як інтимна лірика, так і філософські поезії та вірші на громадянську тематику. Віктор Посунько з емоційним надривом декламував вірш російського поета Михайла Лермонтова «Выхожу один я на дорогу…», а Назар Устинцев своїм виконанням поезії Костянтина Симонова «Жди меня…» зірвав аплодисменти аудиторії.
Враженнями від події поділилася голова НТСАДМВ факультету Марина Закарлюка: «Це наш перший досвід проведення літературних читань. Спочатку ми боялися, що прийде мало людей. Однак, з'ясувалося, у нас дуже багато талановитих студентів! Особисто я отримала заряд позитиву, натхнення та енергії». Студентка 2 курсу Вікторія Лагутіна висловила свої думки з цього приводу: «Мене тішить, що на нашому факультеті стільки обдарованих поетів. Щиро сподіваюся, що такі літературники стануть доброю традицією, до нас долучиться ще більше студентів, які відкриють свої таланти». Вже незабаром відбудеться наступний літературний вечір, на якому ще більше молодих поетів зможуть заявити про себе.

Таїсія Зозуль,
студентка факультету журналістики