Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Німецький податковий консультант розповів викладачам економічного факультету про проблеми фінансування малого та середнього бізнесу

Німецький податковий консультант розповів викладачам економічного факультету про проблеми фінансування малого та середнього бізнесу

25.02.2016 10:01 Все Факультети Економічний Економічний факультет

23 лютого економічний факультет Запорізького національного університету взяв участь у вебінарі, який проводив Національний університет «Львівська політехніка». На вебінар був запрошений доктор філософії, економіст, податковий консультант Рейнер Шенк з Німеччини. Лектор демонстрував презентації на теми «Краудлендінг» та «Контролінг».

Основну увагу було приділено проблемам фінансування та функціонування суб’єктів малого та середнього бізнесу як у країнах ЄС, так і в Україні. Запропоновані нові підходи та методики запозичення коштів та акумуляції їх суб’єктами малого бізнесу. Професор висвітлив досвід Німеччини, який можна було б використовувати в Україні. Рейнер Шенк продемонстрував систему контролінгу, яка діє у Німеччині, розкрив її основні особливості та структурні блоки.
Студенти та викладачі економічного факультету мали змогу почути носія німецької мови. Активно долучалися до обговорення та ставили питання.
Запорізький національний університет та Національний університет «Львівська політехніка» дійшли домовленості і надалі проводити подібні заходи задля поширення прогресивних ідей серед студентства та надання можливості реалізації їхніх стартапів та нових інноваційних бізнес-проектів.

Економічний факультет

Схожі новини