Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ спільно з Університетом Дю Мен провели міжнародну відеоконференцію

На ФІФ спільно з Університетом Дю Мен провели міжнародну відеоконференцію

25.02.2016 14:01 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології навчання міжнародна діяльність

23 лютого студенти факультету іноземної філології, які вивчають французьку мову, в черговий раз мали можливість отримати досвід спільної праці разом із французькими студентами під час міжнародної відеоконференції. Цей захід провели в рамках співпраці Запорізького національного університету з Університетом Дю Мен.

Від нашого університету участь в організації відео конференції взяла завідувач кафедри романських мов і перекладу Ірина Шаргай, а звід французького вишу – директор департаменту «Французька мова як іноземна» Жан-Франсуа Бурде. До речі, пан Бурде особисто проводив це заняття. Тема відеоконференції: «Робота з французьким літературним текстом у процесі навчання французької мови як іноземної» виявилася актуальною, цікавою і корисною для запорізьких студентів. Вони отримали можливість познайомитися з підходом французьких лінгвістів до аналізу художнього тексту і попрацювати за їх методикою.
Для роботи було запропоновано текст французького письменника XIX століття Еміля Золя «Жерміналь» (E. Zola « Germinal»). Заняття пройшло у творчій атмосфері: студенти III-V курсів спеціальностей «Мова і література (французька)», «Переклад (французька мова)», «Мова і література (англійська)», «Переклад (англійська мова)», висловлюючи свої думки, продемонстрували знання, набуті під час навчання на кафедрах романської філології і перекладу та викладання другої іноземної мови. Вони вільно спілкувалися французькою мовою з викладачем Університету Дю Мен, надавали як свої коментарі до аналізованого фрагменту твору, так і розгорнуті відповіді на поставлені запитання.
Завдяки таким заходам, студенти факультету іноземної філології мають можливість поспілкуватися з французькими викладачами і студентами, покращити свій рівень володіння французькою мовою, отримати нові знання і досвід.
Співпраця з французьким вишем триває: студенти і викладачі ЗНУ з нетерпінням очікують на наступну конференцію, що відбудеться у березні цього року.

Факультет іноземної філології

Схожі новини