Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Служіння рідному факультету

Служіння рідному факультету

25.02.2016 14:53 Все Факультети Економічний

На економічному факультеті відзначили ювілейний день народження кандидата економічних наук, доцента, професора кафедри фінансів та кредиту Анатолія Петровича Кущика. Викладачі та студенти згадали про значний внесок шановного іменинника у становлення та процвітання факультету й побажали йому здоров’я, щастя й нових досягнень на шляху служіння науці.

Анатолій Петрович закінчив Київський інститут народного господарства. У 1991-1997 рр. він працював доцентом і завідувачем кафедри обліку і аудиту Запорізького державного університету. У 2003 р. його перевели на посаду доцента кафедри фінансів та кредиту ЗДУ, в цьому структурному підрозділі ювіляр працює і сьогодні. У 2003-2006 рр. Анатолій Кущик обіймав посаду декана економічного факультету. Його безпосередній активній участі факультет завдячує своїм становленням і розвитком. Свого часу шановний іменинник докладав багато зусиль для відкриття нових спеціальностей, магістратури й аспірантури на факультеті. За його головування на базі факультету започаткували проведення міжнародних науково-практичних конференцій і регулярне видавництво збірника наукових статей.
Анатолія Петровича його колеги та друзі знають як висококваліфікованого фахівця, який постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність. Під час проведення лекцій та практичних робіт він широко використовує інноваційні методи навчання з використанням інформаційних технологій. Також Анатолій Петрович активно займається науковою роботою. Він – автор понад 40 наукових та науково-методичних праць, багато уваги приділяє керівництву науковими пошуками аспірантів і студентів факультету.
Вітаючи шановного ювіляра, декан економічного факультету, професор Алла Череп від імені всіх викладачів і студентів побажала йому: «Шановний Анатолію Петровичу, зичимо Вам міцного здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи на благо економічного факультету. Хай Ваша невичерпна енергія заряджає людей, які поруч із Вами, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання!».

Економічний факультет