Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ відвідали редакцію газети “Запорізька правда”

Студенти ЗНУ відвідали редакцію газети “Запорізька правда”

26.02.2016 13:49 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

Майбутні журналісти Запорізького національного університету зустрілися із заступником головного редактора Миколою Михайловим та редактором відділу соціальних проблем Пилипом Юриком. Молоді люди ставили запитання щодо етапів створення газети, редакційної політики, комерційної складової роботи видання.

Крім відповідей, Микола Васильович, автор книг, журналіст-доброволець, що побував у зоні АТО, дав новому поколінню одну важливу професійну пораду: завжди вірити в написане. Також він цікаво прокоментував комерційний бік ЗМІ: “Газета – це такий же товар, як і ковбаса. Потрібно навчитися продавати ї споживачу”.
Пилип Сергійович, український письменник та лауреат багатьох культурних та журналістських премій, пояснив студентам, як важливо оперувати лише правдивими фактами. “Одного разу ми писали про сільське господарство. Приїхали на місце події, відразу ж в очі кинувся погано відремонтований трактор. Чолов’яга прокоментував це як прорахунки сервісу. Після публікації мені подзвонив знайомий з “ненадійного” підприємства і повідомив, що саме на такий ремонт був підписаний контракт. Довелося спростовувати”, – розповів досвідчений журналіст.
Наприкінці зустрічі Микола Михайлов повідомив про можливість проходження літньої практики в "Запорізькій правді". “Навчання проходитиме в суворих умовах, матеріали ваші будемо правити безжально, але практика буде продуктивною”, – попередив він.

Студент 1 курсу факультету журналістики,
Андрій Ненадов

Схожі новини