Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сотні школярів та їхніх батьків завдяки ЗНУ вивчали новації ЗНО-2016

Сотні школярів та їхніх батьків завдяки ЗНУ вивчали новації ЗНО-2016

29.02.2016 16:09 Вступ-2016 ЗНО ФСУ ФІФ історичний факультет

Поїздками до Оріхова та Поліг завершилася серія інформаційно-консультативних зустрічей з теми «Інновації ЗНО-2016», організатором яких виступив Запорізький національний університет за підтримки Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти. Кілька сотень школярів та їхніх батьків протягом лютого завітали на відповідні заходи, щоб отримати найкомпетентніші консультації напередодні проходження тестування. Крім того, всі охочі змогли отримати приклади минулорічних тестових зошитів, щоб мати нагоду наочно потренуватися із вирішення тих чи тих завдань абітурієнта.

Під час численних тематичних презентацій найактуальніші акценти ЗНО-2016 мала нагоду представити начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська. Вона також звернула увагу на ті важливі й корисні суспільні ініціативи нашого вишу, які стосуються проведення безкоштовних пробних тестувань у ЗНУ протягом березня. Цікавили абітурієнтів питання, пов’язані з визначенням пріоритетності, вступу до коледжів, якщо не вдалося набрати достатньо балів під час ЗНО, нюансів щодо творчого конкурсу, для якого достатньо мати лише один сертифікат із ЗНО тощо.
Детальну інформацію щодо особливостей вступу-2016 та правил прийому Запорізького національного університету зокрема, надав учасникам зустрічей відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Дамір Бікулов. Він зосередив свою увагу на етапах вступної кампанії, процесах подачі документів, а також роботі Віртуального консультаційного центру для абітурієнтів на офіційному сайті ЗНУ.
Варто відзначити, що передостанньої, із запланованих по районам, була поїздка до Оріхова. Представників ЗНУ відрекомендували присутнім методист відділу освіти Сергій Калінінський та директор Оріхівського навчально-виховного комплексу №2 ім. академіка В. А. Лазаряна Надія Заїченко. Всього участь у заході взяли близько сотні гостей. Це були випускники таких ЗОШ: Кіровської, Малотокмачанської, Нестерянської, Омельницької, Оріхівської та навчально виховних комлексів Преображенки та Юрківки, а також Оріхівської гімназії «Сузір’я».
Про ЗНУ розповіли присутнім викладач факультету іноземної філології Лариса Федоренко (німецька мова) та заступник декана факультету соціології та управління Олег Бондаренко.
Що ж до поїздки до міста Пологи Запорізької області, то інформаційно-консультаційна зустріч тут пройшла в залі засідань Пологівської районної державної адміністрації. Зустрів представників ЗНУ начальник відділу освіти Павло Капітонов, а також інші освітяни Пологівщини, зокрема Ольга Коваленко, Яна Іванченко, Олена Бик та інші.
Присутні з цікавістю зустріли ґрунтовні презентації начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської та відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ Даміра Бікулова. Також зміг надати компетентні консультації заступник декана історичного факультету Станіслав Черкасов.
До речі, деякі школярі відзначили, що пам’ятають відповідну зустріч і з минулого року, коли мали нагоду завітати на неї ще у статусі старшокласників, а не випускників. А ось представники освітньої спільноти висловили сподівання й на подальшу тісну партнерську співпрацю вишу та Пологівщини у таких важливих і суспільно корисних починаннях

Марія Канцелярист

Схожі новини