Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП вдруге відбулася учнівська олімпіада з педагогіки та психології

29.02.2016 16:20 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології олімпіада

28 лютого на факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології . Цього року у заході, який другий рік поспіль проходить на базі ЗНУ, взяли участь 36 учнів 9-11 класів шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області (Мелітополь, Енергодар, Нововасилівка, Гуляйполе, Степне, Якимівка тощо).

Учасників олімпіади та вчителів привітали декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко, заступник декана з профорієнтаційної роботи Олена Лещенко, завідувачі кафедр –Наталія Заверико, Галина Локарєва та Наталія Губа, а також почесний гість університету – методист Центру позашкільної освіти комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР Оксана Устименко.
Для майбутніх абітурієнтів відбулася презентація факультету: знайомство із спеціальностями, включно із новоствореною – «Дизайн», старшокласники також отримали буклети, календарі, газети, плакати для розміщення у школах інформації про факультет соціальної педагогіки та психології. Під час зустрічі заступник декана з профорієнтаційної роботи Олена Лещенко акцентувала увагу присутніх на важливих новаціях вступної кампанії 2016 року.
Переможцями олімпіади, які посіли І місце, стали учениця 9-го класу Запорізької гімназії №6 Марія Назаренко та учениця 11-го класу Запорізького класичного ліцею Вікторія Руколянська. ІІ місце розділили між собою учні Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» Ольга Скворцова та Дар'я Сілецька, а також Руслан Чорний (Запорізька гімназія №11), Єгор Кононенко та Владислава Демченко (Запорізька гімназія №6), Павло Жержерунов (Нововасилівський НВК «Гармонія») і Дар’я Павленко (Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40). ІІІ місце посіли Катерина Ревтова (Запорізька гімназія №34), Сергій Сельоткін (Мелітопольська гімназія №10), Вероніка Лебедєва (Мелітопольський НВК №16), Ірина Сукач (Енергодарський багатопрофільний ліцей), Юлія Глотка (Мелітопольська гімназія №9) та інші.
Підсумовуючи результати заходу, її організатори відзначили, що учні відповідально поставилися до підготовки до олімпіади, відчутно було їхнє позитивне налаштування, адже олімпіада є однією із сходинок, що наближує випускників шкіл до омріяної мети – стати студентом ЗНУ, зокрема факультету соціальної педагогіки та психології.

Олена Лещенко,
заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології