Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели нараду з питань підготовки до безкоштовних пробних тренінгів ЗНО

У ЗНУ провели нараду з питань підготовки до безкоштовних пробних тренінгів ЗНО

01.03.2016 10:48 консультативна нарада з пробного ЗНО

29 лютого, відповідно до наказу № 57 від 16 лютого 2016 року «Про забезпечення підготовки до проведення тренінгів із ЗНО – 2016», в Запорізькому національному університеті під головуванням начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлії Паскевської відбулась нарада для персоналу ЗНУ, задіяному у пробних тренінгах ЗНО.

Основна мета цієї наради – визначення алгоритму дій та важливих процедурних моментів під час пробних тренінгів.
На заході обговорили схему організації роботи пункту тестування, алгоритм дій кожного факультету, який був задіяний в безкоштовних пробних тренінгах та нагадали основні моменти процедури пробного ЗНО. Також тут порушувалися питання щодо основних вимог проведення ЗНО-2016, складання списків персоналу та його розподілу, особливостей регламенту роботи пункту тестування, яким і виступає Запорізький національний університет. Під час таких пробних тренінгів відбувається встановлення взаємодії і комунікації з абітурієнтами та вироблення стратегії позиціонування вишу.
Юлія Паскевська провела детальний інструктаж про порядок дій інструкторів пробних ЗНО, порядок роботи з тестовими зошитами, перебіг тренінгів та нагадала про вимоги, яким має відповідати кожен, хто задіяний у проведенні безкоштовного пробного тестування-2016 в нашому виші.
Також вона розглянула з учасниками наради всі тонкощі проведення пробного тестування, зокрема, час його початку, тривалість, психологічне налаштування учнів, особливості реєстрації на основну сесію ЗНО, його терміни та необхідні документи. Крім того, Юлія Анатоліївна звернула увагу на важливість роздачі рекламної продукції про факультети, пам’яток вступникам і минулорічних тестових зошитів під час пробних тренінгів.
Так, станом на 29 лютого на пробні тренінги з біології та хімії вже зареєструвалось близько 600 учнів. Всього на даний час на всі пробні тренінги зареєструвалось більше 4 тисяч осіб. Треба відзначити, що реєстрація на ці тренінги завершується за день до початку тренінгу.
Юлія Анатоліївна зауважила, що за допомогою пробних тренінгів його учасники повинні підготуватись до проходження ЗНО: психологічно, змістовно та процедурно, а також визначитись, над чим слід працювати, готуючись до вже реального тестування. Крім того, учасникам наради рекомендували із представленою інформацією ознайомити своїх колег на факультетах.

Олена Переверзєва