Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрант ЗНУ Роман Агаєв – переможець обласного чемпіонату з армспорту

Магістрант ЗНУ Роман Агаєв – переможець обласного чемпіонату з армспорту

01.03.2016 11:11 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт перемога

27 лютого на базі спортивного комплексу "Металург" відбувся Чемпіонат Запорізької області з армспорту. Серед його учасників був студент юридичного факультету Запорізького національного університету Роман Агаєв – неодноразовий переможець престижних змагань із цього виду спорту.

Організатори заходу ставили перед собою за мету популяризацію армспорту в області, підвищення спортивної майстерності спортсменів та виявлення найсильніших спортсменів для участі в чемпіонатах України.
У змаганнях брали участь близько 80 спортсменів із Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Енергодара, Поліг, Токмака, Михайлівки й Гуляйполя.
У ваговій категорії 60 кг магістрант юридичного факультету ЗНУ Роман Агаєв став кращим, здобувши дві золоті медалі у категоріях на ліву і на праву руку.
Також Роман взяв участь в абсолютній ваговій категорії. У цьому виді змагань беруть участь найсильніші спортсмени області без урахування вагових категорій. Незважаючи на те, що Роман важив на 20-50 кг менше, ніж його суперники, він виборов 4 місце.
Колектив Запорізького національного університету вітає Романа Агаєва із черговою престижною перемогою та бажає йому й нових здобутків у всіх галузях діяльності – в навчанні, спорті, кар’єрі!

Юридичний факультет

Схожі новини