Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрант економічного факультету ЗНУ навчається в Італії за програмою Erasmus Electra

01.03.2016 11:13 Все Факультети Економічний Економічний факультет міжнародні стажування

Олександр Коробов, студент магістратури спеціальності «Фінанси та кредит» економічного факультету ЗНУ поділився враженнями від навчання в Політехнічному університеті м. Турин (Італія) за програмою обміну Erasmus Electra. Він перебуває на навчанні за програмою обміну з 20 вересня минулого року.

Науковим керівником Олександра є доктор економічних наук, професор Алла Череп. Координаторами від Запорізького національного університету виступають представники міжнародного відділу ЗНУ, а саме – начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами, к.п.н., доцент Вікторія Вертегел та координатор проекту Erasmus Electra, к.філол.н., доцент Олена Тупахіна.
Politecnico di Torino є технічним громадським університетом, що базується в Туріні, Італія. Заснований в 1859, Politecnico di Torino - найстаріший технічний університет Італії. Університет пропонує кілька курсів в областях Інженерії, Архітектури і Промислового дизайну. Politecnico – це «дослідницький університет» і один з центрів передового досвіду в Європейському Союзі для підготовки досвідчених спеціалістів з інженерних та «прикордонних» спеціальностей.
Студент успішно склав екзамени з таких дисциплін: «Стратегічний маркетинг та планування» (Strategic marketing and products planning); «Управління проектами» (Project management); «Економіка» (Economics). Варто зазначити, що Олександр також успішно склав курс італійської мови рівня А2.
В наступному семестрі Олександр Коробов вивчатиме предмет «Інноваційний менеджмент та управління якістю» (Innovation management and product development), Бізнес-правознавство (Business law); «Міжнародне та інноваційне транзакційне законодавство» (Innovation and International Transactions law) і «Аналіз та управління виробничих систем» (Analysis and Management of Production Systems).
Варто зазначити, що знання, набуті в ЗНУ, дозволяють Олександрові показувати гідний рівень знань навіть у найпрестижніших вишах Європейського Союзу. Це свідчить про високий рівень професіоналізму викладачів Запорізького національного університету, яким він дуже вдячний.
Серед студентів економічного факультету, які пройшли аналогічні програми обміну, необхідно виділити Олексія Міняйло та Даміра Куліша, які навчались в Економічному університеті в м. Катовіце (Польща) та Університеті Ольденбурга (Німеччина). Інформацію, щодо програм обміну та стажування можна запитати як у відділі міжнародних зв’язків ЗНУ, так і звернувшись до деканату економічного факультету, які не залишать жодний запит студента без відповіді.

Економічний факультет