Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного та юридичного факультетів представлятимуть ЗНУ на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біологічних напрямів

01.03.2016 15:25 Все Факультети Біологічний Юридичний Біологічний факультет Всеукраїнська студентська олімпіада з біологічних напрямів

На біологічному факультеті ЗНУ протягом лютого відбулася серія заходів у рамках проведення І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біологічних напрямів у 2015-2016 навчальному році. Усі його переможці візьмуть участь у ІІ етапі, який проходитиме на базі різних вишів: Житомирський державний університет ім. І. Франка – зі спеціальності «Біологія» (19-21 квітня), Львівський національний університет ім. І. Франка – «Хімія» (6-9 квітня), Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова – «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (25-28 квітня), Одеський державний екологічний університет – «Екологія» (25-30 квітня), Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського – «Екологічна безпека» (6-8 квітня), Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне) – «Безпека життєдіяльності» (20-22 квітня), Національний університет цивільного захисту (м. Харків) – «Основи охорони праці» та «Цивільний захист» (23-24 березня).

Заступник декана з наукової роботи біологічного факультету, доцент Віра Копійка повідомила, що участь у конкурсі взяли не тільки студенти, здебільшого старших курсів, біологічного факультету, а й представники інших факультетів, які вивчають біологічні дисципліни у рамках свого навчального навантаження. Загалом у конкурсі взяли участь близько 120 осіб. Одразу після зимових канікул студенти написали конкурсні роботи, аби стати учасниками олімпіади. Під час її проведення у розділах різних біологічних напрямів та дисциплін учасники мали представити теоретичне завдання, написати тести і виконати практичну задачу. За результатами І-го етапу конкурсного відбору Всеукраїнської студентської олімпіади з біологічних напрямів конкурсною комісією було визначено 20 переможців, які посіли 1-3 місця і представлятимуть наш виш на наступному етапі олімпіади.
Ними стали: з «Біології» – 1 місце посіла Юлія Матковська та 2 місце Лілія Лобачова (біологічний факультет); з «Хімії» – на 1-му місці Владислав Кириченко, 2 місце поділили Дар’я Урбанська та Анатолій Ярошенко, на 3 місці Яна Теплова (біологічний факультет); з «Екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування» – 1 місце у Марії Місірук та 2 місце у Оксани Камєнової (біологічний факультет); з «Екології» два перших місця посіли студенти-біологи Ксенія Іванова та Дар’я Таран; з дисципліни ««Екологічна безпека» також перші два місця вибороли студенти біологічного факультету Марія Васильченко та Анна Югріна; кращими у розділі «Безпека життєдіяльності» також стали біологи Ілона Шкребтан та Анастасія Ашифіна; у напрямі «Цивільного захисту» також виявилися кращими представники біологічного факультету, які й посіли перші три місця, – Оксана Гуліна, Анастасія Хмелевська й Аліна Падафет; а от перші три місця в олімпіаді із знання «Основ охорони праці» посіли представники юридичного факультету Дато Данилов, Сергій Слатін та Ольга Онуфрик.

Біологічний факультет