Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Плідна співпраця з партнерами у галузі права

Плідна співпраця з партнерами у галузі права

02.03.2016 12:43 Юридичний факультет співпраця книга

Юридичний факультет Запорізького національного університету налагоджує плідну співпрацю з багатьма партнерами галузі. Так, нещодавно всесвітньо відома юридична фірма «Салком» подарувала студентам та викладачам унікальне видання «Механізми захисту прав в Україні», котре видане у серії книжок, підготовлених Науково-аналітичним центром фірми.

У книзі висвітлюються наукові та практичні проблеми використання механізмів захисту прав в Україні, розглядаються загальні теоретичні питання реформування судової системи України, запровадження судового прецеденту, участі держави в публічно-правових та приватно-правових відносинах, удосконалення господарського, цивільного та адміністративного судочинства, а також інші заходи захисту прав юридичних та фізичних осіб.
Книга є унікальним виданням, оскільки, на відміну від інших виданих фірмою книжок, її автори є виключно співробітники цієї структури. Також вони мають вчені звання, наукові ступені, а також значний досвід практичної роботи у галузі права. Відповідно у книзі висвітлено корисний для майбутніх юристів, а також для викладачів факультету багаторічний досвід фірми у вирішенні складних правничих питань, у тому числі й участі у розгляді резонансних судових прав. Видання, безперечно, представляє цінність для юристів, буде корисним для використання як у навчальному процесі, так і у науково-дослідній роботі аспірантів, докторантів та всіх науковців факультету. Безцінним воно є й для консультантів Юридичної клініки ЗНУ.
Під час презентації книги на факультеті викладачі та студенти висловили щиру подяку своїм партнерам з юридичної фірми «Салком» та, зокрема її Президенту, доктору юридичних наук, професору, члену-кореспонденту Національної академії правових наук України Євгену Борисовичу Кубко.

Юридичний факультет

Схожі новини