Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники ЗНУ ознайомили представників ТОВ «Запоріжкокс» з особливостями вступної кампанії-2016

Співробітники ЗНУ ознайомили представників ТОВ «Запоріжкокс» з особливостями вступної кампанії-2016

03.03.2016 10:28 Університет приймальна комісія відділ довузівської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність

У Запорізькому національному університеті триває масштабна просвітницька компанія, спрямована на ознайомлення населення міста й області з особливостями та новаціями цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії-2016. Важливою особливістю цьогорічної профорієнтаційної діяльності співробітників нашого вишу стало те, що вони розширили цільову аудиторію своїх презентацій і вже провели низку зустрічей із представниками профспілкових і молодіжних організацій найбільших підприємств нашого міста. Так, 2 березня начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, кандидат психологічних наук, доцент Юлія Паскевська та відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат наук державного управління, доцент Дамір Бікулов завітали до ТОВ «Запоріжкокс», де вони зустрілися з представниками первинної профспілкової організації підприємства й усіх його цехів.

Про актуальність та своєчасність такого виду профорієнтаційної діяльності, обраної представниками Запорізького національного університету, переконливо свідчить те, що щоразу такі зустрічі збирають велику кількість співробітників підприємств. До того ж, усі присутні на зустрічі не лише уважно вислуховують запропоновану їхній увазі інформацію, але й активно ставлять запитання щодо різних аспектів проходження ЗНО та можливостей здобуття вищої освіти в нашому виші.
Цього разу на зустрічі, крім представників нашого університету, були присутні: голова профспілки підприємства Галина Анедченко, його головний бухгалтер Анастасія Бартель і начальник відділу кадрів та розвитку персоналу Ірина Борщик. Особливої ваги цій зустрічі в очах присутніх надало те, що на неї завітала інженер по організації нормування праці, у минулому – студентка факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Олена Волох. Олена Вікторівна підтвердила, що саме висока якість освіти, отриманої під час навчання в нашому ВНЗ, допомогла їй в побудові успішної кар’єри. Крім того, на зустрічі були присутні більше 30 осіб із 17 цехів виробництва.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, кандидат психологічних наук, доцент Юлія Паскевська розповіла про особливості вступу й навчання на різних факультетах та в коледжах ЗНУ, окреслила перспективи, які відкриваються перед випускниками вишу, та про переваги, які надає кваліфікованим фахівцям в побудові кар’єри якісна вища освіта. Також Юлія Анатоліївна закцентувала увагу присутніх на особливостях цьогорічного проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Вона наголосила, що колектив нашого вишу робить все від нього залежне, аби допомогти абітурієнтам достойно скласти сесії ЗНО та стати студентами вподобаних спеціальностей. Зокрема, вона підкреслила, що вже цієї неділі на базі університету розпочнеться низка безкоштовних тестувань, під час яких будуть максимально відтворені умови офіційного проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Завдяки цьому, майбутні абітурієнти зможуть завчасно адаптуватись до умов випробування, а також реально оцінити свій рівень знань. Також Юлія Паскевська запросила присутніх скористатися послухами консультаційного центру, що діє на базі ЗНУ, аби отримати відповіді на всі важливі для них запитання. Присутнім на заході надали роздаткову продукцію, зокрема інформаційні буклети, а також спеціалізовані профорієнтаційні номери обласної академічної газети «Запорізький університет».
У свою чергу, відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат наук державного управління, доцент Дамір Бікулов розповів присутнім про алгоритм успішного проходження вступної кампанії-2016. Також він навів перелік необхідних для вступу документів, зупинився на особливостях т.з. «перехресного вступу» та визначення пріоритетності вишів, від якого залежить вступ до вподобаного вищого навчального закладу.
Дамір Тагірович також запропонував усім присутнім скористатися можливістю поставити усі питання, пов’язані зі вступною кампанією-2016, співробітникам консультаційного пункту ЗНУ, або завітати на сайт Запорізького національного університету за посиланням: http://web.znu.edu.ua/pk/vstup-2016-virtual-consul-centre/
Учасники зустрічі поставили почесним гостям багато різнопланових запитань щодо підготовки до вступної кампанії, умов вступу й подальшого навчання в Запорізькому національному університеті. Серед них були як ті, хто сам вирішив здобути вищу освіту, так і ті, в кого молодші члени родини цього року мають визначитися із важливим вибором навчального закладу задля здобуття сучасної якісної вищої освіти.

Таміла Тарасенко

Схожі новини