Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник факультету менеджменту поділився із його студентами секретами побудови вдалої кар’єри

09.03.2016 10:19 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту лекція працевлаштування випускників

4 березня на факультеті менеджменту Запорізького національного університету відбулася відкрита лекція директора зі стратегічного планування та розвитку інновацій в агентстві інтернет-комунікацій «Mediacom», випускника факультету Руслана Гутнікова. Почесний гість університету присвятив свій виступ темі: «Шлях від навчальної парти до роботи своєї мрії».

Під час розмови зі студентами пан Руслан розповів про свій п’ятирічний досвід успішної роботи на рекламному ринку з усіма видами медіа. Зокрема, про вагомий внесок у реалізацію більше ніж 150 проектів, серед яких «Microsoft Office 365», пиво BUD, програми просування «MasterCard» запуск та підтримка рекламної компанії «Amway», «Danone», «AUKRO» та багато інших.
Руслан Гутніков розповів про сучасні вимоги, які висувають роботодавці до потенційного працівника, проаналізував типові помилки, які зустрічаються в резюме. Також він поділився зі студентами досвідом щодо того, як правильно створити резюме та мотиваційний лист і як підготувати себе до співбесіди.
Студенти наприкінці зустрічі щиро подякували пану Роману за цікаву й корисну розмову. У свою чергу, він висловив сподівання, що всі вони зможуть знайти своє місце на сучасному ринку праці й побудувати вдалу кар’єру.

Факультет менеджменту