Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники театральної трупи ФІФ представлятимуть наш виш на Фестивалі франкомовних театрів

Представники театральної трупи ФІФ представлятимуть наш виш на Фестивалі франкомовних театрів

10.03.2016 09:44 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології міжнародна діяльність театр

Студенти факультету іноземної філології вкотре успішно продемонстрували свій високий рівень знань, а також свої творчі здібності. Трупа франкофонного театру Запорізького національного університету пройшла відбір на участь у фестивалі франкомовних театрів FTF-2016, що відбудеться в Одесі. Усього до конкурсної програми фестивалю було обрано 8 театральних труп із різних міст України, які представлять глядачам свої п’єси з 24 по 26 березня.

Наші студенти виступають під керівництвом викладача з Франції Клеманс Лангле, яка проходить стажування на кафедрі романської філології і перекладу факультету іноземної філології в рамках угоди між ЗНУ та університетом Дю Мен (Франція).
Вистава, яку представить на розсуд вимогливого журі та глядачів наша трупа, складається з багатьох епізодів, взятих із творів різних авторів — від класичних текстів Жоржа Фейдо, п’єс театру де Бувар до сучасних скетчів П’єра Барійе та Жана-П’єра Греді. Глядачі, спостерігаючи за їхнім виступом, зможуть познайомитися з дивними офіціантками, їх відчайдушними клієнтами, сповненими пристрастей та хвилювання актрисами і все це — в атмосфері одного незвичайного кафе в Парижі.
Колектив факультету іноземної філології вітає своїх акторів та бажає їм вдалого виступу та гідної оцінки їхнього творчого виступу!

Факультет іноземної філології

Схожі новини