Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ФІФ запросили запорізьких старшокласників вступати до ЗНУ

Викладачі та студенти ФІФ запросили запорізьких старшокласників вступати до ЗНУ

10.03.2016 10:20 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність

На факультеті іноземної філології Запорізького національного університету завершується педагогічна практика студентів 4 курсу спеціальності «Іноземна мова і література (англійська, німецька, французька, іспанська)». Цього разу студенти під час неї вдалися до нової форми профорієнтаційної роботи із запорізькими старшокласниками.

За традицією, під час педагогічної практики студенти проводили профорієнтаційні заходи іноземними мовами і розповідали учням шкіл про Запорізький національний університет та про факультет іноземної філології. Але, враховуючи той факт, що їхньою аудиторією здебільшого були учні середньої ланки, інформація рідко доходила до випускників шкіл.
Тож цього року факультет іноземної філології пілотував нову форму профорієнтаційної роботи. У зустрічах зі старшокласниками взяли участь представники студентської ради ФІФ і методисти з педагогічної практики, які виступили посередниками між адміністрацією шкіл та студрадою.
Так, протягом лютого відбулися зустрічі з майбутніми абітурієнтами у сімох школах міста: 16 лютого – у школі № 79 (методисти Лариса Пінчук, Катерина Ружин), 17 лютого – у школі № 25 (методист Наталя Бондаренко), 22 лютого – у школах №№ 31 та 24 (методисти В’ячеслав Александров та Ольга Каніболоцька), 23 лютого – у школі № 7 (методист Ганна Ваніна) 24 лютого – у школі № 50 (методист Катерина Ружин), 25 лютого – у школі № 11 (методист Станіслав Іваненко).
Під час кожної заходу випускники дізнавалися багато цікавої та корисної інформації про університет та факультет іноземної філології від методиста з педагогічної практики. Також представник науково-викладацького колективу ФІФ розповідав школярам про особливості приймальної кампанії 2016 року та відповідав на поставлені ними запитання. Представники студентської ради: Тетяна Фанагей, Аліса Кривошеєва, Тетяна Котова, Юлія Порада, Микола Пелешко, Анастасія Брус, Тетяна Казинкіна – у кожній школі презентували насичену й дуже цікаву програму, під час якої демонстрували свої навички володіння іноземними мовами та із захопленням розповідали про насичене й різноманітне студентське життя.
Під час їхніх виступів лунали пісні англійською, німецькою, французькою та іспанською мовою. Випускники із зацікавленістю слухали про волонтерську діяльність студентів ФІФ, про участь у різноманітних конкурсах, про досягнення студентів факультету у спорті та КВК тощо. Студенти запрошували учасників заходів вступати до ЗНУ.
Усі присутні на зустрічах отримали інформаційні буклети щодо навчання в університеті загалом та на факультеті іноземної філології зокрема та запрошення брати участь у безкоштовних тренінгах до ЗНО, які цього року традиційно влаштовує на своїй базі наш університет.

Валентина Ємельянова,
заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи