Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ говорили про подальші перспективи розвитку запорізького бізнес-інкубатора

У ЗНУ говорили про подальші перспективи розвитку запорізького бізнес-інкубатора

10.03.2016 10:58 Все Факультети Економічний Економічний факультет бізнес-інкубатор

На базі Запорізького національного університету 9 березня відбулося чергове засідання представників першого академічного бізнес-інкубатора в Запорізькій області «БІ-Запоріжжя». На засіданні були присутні: декан економічного факультету, професор Алла Череп, директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, інкубанти-учасники проекту, а також активісти студентської спільноти економічного факультету нашого університету.

Учасники зустрічі обговорили плани щодо організації та проведення різноманітних заходів, пов’язаних із діяльністю цієї організації, а також внесли низку пропозицій щодо подальшого удосконалення діяльності бізнес-інкубатора.
Оскільки інкубанти ставлять собі за мету досягнення успіху шляхом практичного втілення якісних та доцільних бізнес-ідей у життя, пошук джерел фінансування для бізнес-проектів, а також самореалізацію як успішні підприємці, всі заходи, заплановані під час зустрічі, спрямовані на досягнення цієї мети.
Серед запланованих на найближчий час заходів на базі бізнес-інкубатора, варто виділити низку зустрічей із підприємцями та суспільними діячами запорізького регіону. Так, зустріч із ментором – керівником Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимиром Степаненком – відбудеться у форматі проведення семінарів: «Про державну підтримку бізнесу» та «Що таке міжнародна технічна допомога, грант для малого бізнесу».
Ще один ментор – голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш – проведе семінар «База даних грантів для малого бізнесу, що таке аплікаційна заявка».
Суспільний діяч, ініціатор багатьох проектів, спрямованих на розвиток підприємництва в Запорізькій області Ірина Лєх зустрінеться з бізнес-інкубантами у форматі семінару «Проектне фінансування. Бізнес-план».
Голова правління Запорізького територіального відділення Союзу аудиторів України Лариса Церетелі у рамках діяльності бізнес-інкубатора проведе семінар «Поточні вимоги податкового законодавства для малого бізнесу».
А от Олександр Череп та Юрій Петраш разом організують практичне заняття, присвячене особливостям написанню грантових заявок.
Нагадаємо, що бізнес-інкубатор «БІ-Запоріжжя», який майже рік успішно функціонує на базі економічного факультету Запорізького національного університету, об’єднує кілька десятків студентів, представників активної та прогресивної молоді на шляху до комерційного успіху реалізації інноваційних ідей.

Аліна Сардак,
інкубант Бізнес-інкубатор «БІ-Запоріжжя»