Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК зустрілися із журналісткою Оленою Гранішевською

Студенти ЕПК зустрілися із журналісткою Оленою Гранішевською

10.03.2016 15:07 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж зустріч Тиждень популяризації спеціальності «Видавнича справа та редагування»

9 березня в рамках проведення Тижня популяризації спеціальності «Видавнича справа та редагування» в Економіко-правничому коледжі ЗНУ для студентів влаштували зустріч із відомою журналісткою Оленою Гранішевською. На заході були присутні студенти 1-3 курсів спеціальності «Видавнича справа та редагування». Модератором зустрічі стала доцент кафедри соціальних комунікацій факультету журналістики ЗНУ Інна Абрамова.

Олена Гранішевська – багатогранна особистість. Під час своєї майже 30-річної професійної кар’єри вона спробувала себе в ролі журналіста-оглядача культурних подій Запоріжжя, вела рубрику «Суботні зустрічі», працювала в прес-центрах фестивалів, була телеведучою. «Беручи до уваги свій досвід, можу точно сказати, що саме робота в газеті дає журналісту змогу проявити себе, попрацювати в будь-якому жанрі», - зазначила гостя, говорячи про свою біографію.
Під час зустрічі зі студентами вона розповіла про свій професійний шлях, поділилася секретами журналістської майстерності та закцентувала увагу присутніх на проблемах, із якими найчастіше стикаються початківці: «У будь-якому матеріалі інформація повинна бути на першому місці. Журналістика – це коли одна людина розповідає другій, як живе третя. Але варто пам’ятати, що будь-яке слово, яке ви написали, має бути правдивим. Часто від цього залежать життя людей», - підкреслила пані Олена.
Присутні на заході взяли участь у жвавій дискусії щодо редакційної політики, блогосфери та інформаційного простору в сучасному суспільстві. Крім того, гостя розповіла студентам про процес створення газети та специфіку роботи редакції.
Підбиваючи підсумки зустрічі, Олена Гранішевська наголосила, що «для журналіста важливо бути відкритою особистістю, вміти заводити знайомства, адже зустріч із будь-якою людиною може стати джерелом для створення інформації чи сюжету».

Ольга Мішевська