Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Музей ЗНУ запрошує відвідати новостворену експозицію досягнень університету

Музей ЗНУ запрошує відвідати новостворену експозицію досягнень університету

10.03.2016 15:08 Музей історії та розвитку ЗНУ експозиція

На цьому тижні почав працювати новий виставковий стенд Музею історії та розвитку ЗНУ. Представлені тут експонати демонструють досягнення і нагороди нашого вишу за останні чотири роки.

Центральна частина нового музейного стенду приділена відзнакам, які поповнили скарбничку досягнень ЗНУ буквально у минулому році: це Гран-прі та дипломи міжнародних виставок «Освіта та кар’єра» (м. Київ), якими неодноразово був відзначений наш виш за активне впровадження інноваційних технологій у процес освіти – як «Лідер вищої освіти» та за «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології», відзнака лауреата в номінації «Інновації у створенні та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища навчального закладу» (XVII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»). Поряд також можна побачити відзнаки попередніх (2012-2014) років, що знаменують досягнення університету у галузях освітніх технологій, матеріально-технічного забезпечення та патріотичного виховання молоді.
Ця новітня експозиція була оформлена завдяки спільним зусиллям завідувача музею Тетяни Бондаренко та в.о. помічника ректора зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Галини Микитів.
Оглянути експозицію та ознайомитися із визначними етапами розвитку нашого вишу можна на виставковому стенді, що знаходиться у коридорі на 2 поверсі 1 навчального корпусу біля ректорату та приміщення музею.
Викладачі, студенти та гості ЗНУ також можуть завітати на екскурсію до Музею історії та розвитку ЗНУ, де відбуваються цікаві та змістовні тематичні зустрічі. Тут представлена не тільки історія вишу, а й моменти, пов’язані із розвитком освіти в Запоріжжі: від часів Олександрівська та створених Миколою Корфом освітянських закладів, у довоєнний та повоєнний період тощо. Окрім того можна здійснити віртуальну екскурсію до музею: на сайті ЗНУ (http://sites.znu.edu.ua/museum/ ) представлено кілька пізнавальних тематичних екскурсій – з «Історії університету», «Екскурсія студмістечком» та «Віртуальна екскурсія-квест». Як повідомила завідувач музею Тетяна Бондаренко, незабаром з’явиться ще один розділ – віртуальна подорож містом Запоріжжям, яка включатиме територіальний відрізок проспекту Соборного від залізничного вокзалу «Запоріжжя – 1» до пам’ятника «Скорботній матері».
Виставкові стенди та фонди музею постійно оновлюються. Окрім екскурсійних відвідин, студенти використовують інформаційні джерела для написання індивідуальних робіт з історії ЗНУ, його корпусів, за тематикою ІІ Світової війни тощо. Співробітник музею допомагає у цій роботі, надає консультації, фото і текстові матеріали. Тетяна Миколаївна також запрошує усіх охочих долучатися до роботи із розширення предметно-інформаційної бази підрозділу і приносити до музею етнографічні матеріали, фотографії та експонати, які стосуються історії нашого ВНЗ та нашого міста.

Олена Хлистун

Схожі новини