Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК поспілкувалися з журналістом незалежного молодіжного порталу «Пороги»

Студенти ЕПК поспілкувалися з журналістом незалежного молодіжного порталу «Пороги»

10.03.2016 15:12 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж навчання зустріч

9 березня до студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» Економіко-правничого коледжу завітала випускниця факультету журналістики ЗНУ, а нині журналіст незалежного молодіжного порталу «Пороги» Аліна Булава.

Навчальний процес в Економіко-правничому коледжі відзначається різноманітністю форми: студенти здобувають знання під час лекцій, тренінгів, прес-конференцій та зустрічей із відомими особистостями. Особливо цікава така форма роботи для студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування». Під час заняття з дисципліни «Редакторсько-видавничий фах. Електронні видання» студенти 3 курсу познайомилися з журналісткою Аліною Булавою. Вона працює в лабораторії медійних засобів ЗНУ, до якої входить студентське радіо «Юніверс», портал «Пороги» та лабораторія тележурналістики. Саме тут майбутні журналісти мають змогу проходити практику та робити перші кроки в професії.
Молодіжний портал «Пороги» – це електронне видання, що публікує новини університету, міста та України, тож кожен його читач може знайти тематику, що припаде йому до душі. Сайт функціонує завдяки грантам, тож під час зустрічі студенти групи К 33-13 дізналися, зокрема про особливості написання заявок для участі у таких програмах.
Крім того, Аліна Булава розповіла студентам про специфіку роботи новинного сайту, жанрову розмаїтість, створення дизайну та процес моніторингу відвідуваності. «Для того, щоб розуміти помилки інших, потрібно самому вміти правильно писати», - зауважила вона.
Наприкінці зустрічі гостя зазначила, що кожен охочий може приєднатися до команди «Порогів» та отримати гарний досвід роботи в інформаційному виданні.

Ольга Мішевська

Схожі новини