Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ збирали кошти для реабілітації Івана Полуектова

Студенти ЗНУ збирали кошти для реабілітації Івана Полуектова

10.03.2016 15:49 Все Факультети Соціології та управління Філологічний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ФСУ благодійність

Сьогодні представники студентської ради факультету соціології та управління (голова – Софія Марченко) разом із волонтерським сектором «Студентське серце» (голова – Нателла Недавня), що діє при факультеті, підготували благодійну акцію для підтримки хворої дитини – ярмарок і караоке. Співорганізаторами заходу виступили Благодійний фонд «Місто Z», Центр культури нашого університету (директор – Андрій Бондаренко), а також студенти філологічного факультету й Економіко-правничого коледжу.

Метою заходу став збір коштів для шестирічного Івана Полуектова, якому необхідно пройти курс реабілітації у Трускавці після складної операції. До речі, мама хлопця та сам Іван також завітали на благодійний ярмарок і караоке.
Усі студенти, що взяли участь у ярмарку, принесли солодощі, які будь-хто міг придбати за символічну ціну. Активісти готували все власноруч: торти, кекси, млинці, печиво, гарячі напої тощо.
Також долучилися до заходу і представники громадської організації «Рада Жінок-Фермерів у Запорізької області» та звичайні небайдужі волонтери нашого міста. Так, голова організації Оксана Квітка разом з однодумцями підготували трав’яні, м’ятні та чайні збори. А волонтери Ольга Германюк та Ольга Пелипенко створили різноманітні хендмейд-вироби – українські патріотичні та традиційні вінки і прикраси.
Представники Центру культури ЗНУ допомогли в організації караоке. Його ведучим виступив студент ФСУ Едуард Бойко. Організували конкурс за правилами телевізійного аналогу «Караоке на майдані». Участь у ньому взяли четверо студентів, глядачі оплесками обрали двох півфіналістів. Поборотися за перемогу також змогла й джокер, яка купила своє місце у фіналі. Також було обрано і найактивнішого вболівальника. Переможці караоке отримали подарунки – квитки на відвідання кафе. Усі кошти, що були зібрані сьогодні під час благодійної акції (а це близько 1100 грн.), передадуть родині Івана Полуектова.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини